şükela:  tümü | bugün
  • kezbanvari davranislarda bulunan kizlari ayirt etmeye yaracak yararli bir rehber.

onu taniyabilmek icin once, merhaba deyin.
    kezbansa, ay ne vardii??? der.
    pardon birine benzettim diyerek topuklayin.
  • yazın çıtçıtlı badi giyen kızlar yer almaktadır. bir kız yazın kavurucu sıcağında çıtçıtlı badisinden vazgeçemiyorsa 10 üzerinden 8lik bir kezbandır.

çıtçıtlı badi giyen kızları tanıma rehberi: rüzgarda tişörtü açılan kızların bellerine baktığınızda aşağıya doğru uzanan bir atlet varsa ya da dar pantalon/tayt giyen kızlarımızın popolarında iki farklı külot izi beliriyorsa çıtçıtlı badi is on the duty beyler. kışın sıcak tutuyor lafım yok ama yazın kaçarak uzaklaşın.
  • tek maddelik %100 çalışan rehber;
    net değilse kezbandır, kaçın.
    erkekler için aynısı geçerli, net değilse göttür.
  • -seviyorsa biraz peşimden koşsun, gerçekten seviyor mu öğreneyim.

+peşinden koşulur.

-bu da iyice takıntı yaptı, kurtulamıyorum. ne yapmam lazım sizce kızlar?
  • kızla açık büfe kahvaltıya gidin ve yalandan yere tabağınıza her şeyi doldurun. eğer kız sizden cesaret alarak her şeye saldırıyor, masanıza tabak tabak öteberi taşıyorsa o kız kezbandır. böyle bir durumla karşılaştığınız zaman öncelikle sakin olun, panik yapmayın. ufak adımlarla kapıya doğru yönelin ve hesabı bile ödemeden mekandan ayrılın.
  • yanındaki adam öküzgillerdense kadın da genellikle kezbandır.

herkes hak ettiğini yaşar...
  • kezbanları çok hızlı bir şekilde tanımak istiyorsanız ilk olarak hemen boynuna bakın. boynundaki kolyede ismimi yazılı ? işte o zaman iflah olmaz bir azılı kezbana denk geldiniz demektir. ha diyelim kolyesi yok o zaman koca göğüslerini gözünüzün içine sokmak niyetiyle cırtlak renkli dar badi giymişse 33. dereceden bir kezbana denk geldiniz demektir . hemen kaçın .
  • telefonunun ekranina kendi resmini koyuyorsa kezbandir. keza aynı hareketi yapan erkekde kezboydur.
  • mavi siyah saç, botokslu yüz, estetik burun, dolgu dudaklar, bülent ersoy’un kızkardeşi formu yani. illa kezban olmak için parasız olmak gerekmez. gençler, avcı üniversite hocalarınıza, erkek siyasetçilerle poz poz fotograf çektirip instagram hesabında paylayaşan katanalara, estetikten sonra birden instagram hesabı açan teyzelerinize bakın. gençlerin kezbanlıkları zamanla iyileşebilir de 40 ve üzeri için iflah olmaz bir durumdur.
  • en basit yöntemi, kaynana ve görümce testidir.

kezban kızların en belirgin özelliklerinden biri "kaynan ve görümce" takıntısıdır.

ayrıca, dünyadaki her erkeği "ana kuzusu" olarak görürler.

kızın yanındayken, anneniz veya kız kardeşiniz aramış gibi bir arkadaşınızın size telefon etmesini isteyin. telefonda da annenize, "sen üzülme anneciğim, ben hallederim o işi" veya "nuriye canım kardeşim, üzme kendini, ben halledeceğim o işi, hiç problemin kalmayacak," gibi bir laf edin. burada anahtar nokta, anneniz veya kız kardeşiniz için "zor" bir işin altından kalkma sözü vermenizdir.

bu lafı duyan manitönüzün hareketlerini ve sözlerini iyi takip etmeye başlayın.

bunlar, "kocalarının" kaynanaya ve görümceye destek olan bir harekete giriştiğini görünce hemen kıpır kıpır olurlar. sizi o işi yapmaktan alı koyacak yönlendirmelerle vazgeçirmeye çalışırlar. kezbanlık derecesine göre, giderek şirretleşebilirler. hayır yapmayacaksın, ben izin vermiyorum, ananlan ve bacınlan ilişkini keseceksin diye gaza gelebilirler.

işte bu tepkiyi yakaladınız mı, emin olabilirsiniz, siz bir kezbanla berabersiniz.

diyeceksiniz ki, abi böyle olmayan kız mı var türkiye'de?

ben de onu diyorum, tıfılboylar.