şükela:  tümü | bugün
 • varoş kadınlar için kullanılan sıfat. alıcı ve vericileri olan erkekler de aynı güruhtan olduğundan, eğer bir erkek kezban kadınlardan dert yanıyorsa biliniz ki, her şeyiyle tam bir kamildir.
 • natüralizme tepki olarak dogmustur. dogal yolunda giden herkese tepki gosterip ilgi beklemekten ibaret hayat felsefesidir.

  ayrica (bkz: ilgi orospusu)
 • müessesedir.
  (bkz: kezbanlık müessesesi)
 • türk erkeğinin başındaki en büyük bela. asla mutlu olmayan, asla ilgiye olan açlığı, derdi, tribi bitmeyen türk kızının hastalığı. #32561049 gibi entrylerin ilhamı gökten zembille inmedi heralde. bunları hepimiz yaşadık ve yaşıyoruz. ben kendimi bu kızların karakterini törpülemeye adadım şahsen. nasıl olur, olur mu bilmiyorum ama deniyorum. onun için bence bu triplerden kurtulmak isteyen bir kadın şu yazıyı da zahmet olmazsa bir okuyuversin... hadi sağol.
 • modern dünyanın getirdiği* kısmi bir psikozdur. toplumsallaşmanın modern dünyamızdaki yan etkisidir. toplumsallaşmanın birincil seviyede hedef aldığı süperegonun fazla uyarılmasıdır. kusurdur, düzeltilmelidir. umulan şudur: psikotik kişi yetkinliğe ulaştığında, bu psikoz uysallaşıp, kişide, kişiyi topluma ve bireylere zarar vermeyecek duruma getiren konjenital bir uyuşturucuyu devreye sokar. bu uyuşturucunun devreye girmesi psikotik kişinin popüler kültürü, facebook'u, twitter'ı, nutella'yı ve zihinlerinde üreyen statü kavramı gibi iç ve içselleştirilen dış olguları kirletmeye bir son verirken, aynı anda dış olguların gerçek sahiplerini besleme performansını düşürmesine rağmen, toplumun devamlılığını sağlayan üremenin bir diğer parçası olan erkeklerimizin performansını artırdığı için devlet açısından baktığımızda karlı bir iştir, üretim artar, nüfus artar, tüketim azalır, ithalat azalır. alan memnun olur, veren memnun, özelliğini kaybeden kezbanlar ise yeniden doğar, daha memnuniyeti keşfetmemişlerdir...

  içimizde, toplumun aklen gelişmesi gibi kutsal bir amaç uğruna kezban soykırımı dileyen alternatif hitler'ler var, hissedebiliyorum...
 • yıllardır öyle olduğumu iddia ettiğim halde, gördüklerimden sonra alakam olmadığını anladığım hadise.
  kezbanlar; çok kiloluyken ezik bir karakterken, kilo verince kendilerini kral ilan edip herkesi aşağılamaya başlar. başka kızların başarıları, işleri, kıyafetleri, yaptıklarından yani dedikodudan başka yaşama sebepleri yoktur. bir dedikodu için saatlerce yol gidebilir, dakikalarca telefon görüşmesi yapabilirler. adeta yaşama sebepleri budur. seks yaptığı adamlarla neler yaptığını en ince ayrıntısına kadar birbirlerine anlatırlar. anlatmayanlara da "kendini namuslu sanıyor" diye laf sokarlar. sevgilileri ile birlikte çok cool(!) bir ilişkileri olduğunu söylerler ama ilk fırsatta mesajlarını, aramalarını kurcalamaktan geri kalmazlar. sabah uyandıklarında ilk işleri sevgilisinin eski sevgililerini ve sevmediği hatunları her mecradan stalk etmektir. dudak büzerek poz verirler ama bunu yapan sevmediği bi hatunsa aptal ilan ederler. hayatındaki adama ne kadar aşık olduğunu anlatır ama sorsanız eski sevgililerinin şu an ne yaptığını her ayrıntısına kadar bilirler. hoşlandıkları adam başka bir kadından hoşlanırsa, kadını orospu ilan ederler "niye beni değil de onu sikmek istiyor" diye günlerce düşünürler. ilişki yaşamak yerine strateji oyunu oynamayı tercih ederler. tekmeyi yiyince "amaaan zaten sıkılmıştım" diye kendilerini savunurlar. ayrılınca kendilerini sokaklara atar, ona buna verir sonra barışınca "sensiz günlerim ölüm gibi geçti" derler. ünlü olmak için yapmayacakları şey yoktur. ünlü birinin altına yatmayı çok büyük başarı olarak görürler. kaslı erkekler en büyük zaaflarıdır. koca götlerine, göbeklerine bakmadan peşlerinden koşarlar. kaslı erkek görünce salyalarını nereye sileceklerini şaşırırlar. kuyruk acıları hiç geçmez. aylar geçse de sevmedikleri insanları stalklayıp laf sokacak kadar enerjileri vardır.
  etrafımda ne kadar çok kezban varmış dedim ya. vay arkadaş.
 • kıroluğun, kekoluğun ve barzoluğun dişi hali.
 • hanım kızlarımızın ata sporudur.