şükela:  tümü | bugün
  • kezbanlık ile feminizmin birleşimi olan akım. feminizm büyük oranda kezbanlığı kapsasa da her kezo feminik değildir.

kezofeminiklerin ortak özellikleri:

-eşitlikten bahsedip hesabın tamamını erkeğin ödemesine ses çıkarmazlar.

-gene eşitlikten bahsedip zengin kocaya kapağı atmanın yolunu ararlar.

-kol kılları vardır. ve kol kıllarının var olma sebebi ağda yapacak vakit bulamamak ya da ağdayı ertelemek değil direkt olarak "beni olduğum gibi beğenmek zorundasınız" mesajıdır. olduğu gibi beğenilmediğini gördüklerinde lazer epilasyona giderler.

-eşitlikten bahsederler ama batan gemide eşitliği boşverirler.

-gene eşitlikten bahsederler ama saldırıya uğradıklarında müdahale etmeyen erkeğe "ne biçim erkek" demeyi unutmazlar. örneğini geçenlerde gördük.

-herkese potansiyel sapık muamalesi yapmalarını "ülkede taciz çok var tmm mı?" argümanıyla savunurlar.

-kilolu oldukları halde beğenilebileceklerini sanırlar. gerçi abaza bol ortalıkta haksız sayılmazlar yani.

-instagram ve facebook'ta like almak için götlerini yırtarken feminik özlü sözleri(?) paylaşırlar.
  • türk tipi feminizm tanımıdır.
    alkışlar tespiti yapan yazara.
  • --- spoiler ---

eşitlikten bahsedip zengin kocaya kapağı atmaya çalışırlar
    --- spoiler ---

hahahaha çok güldüm.

tanım: güzel türkçemize yeni bir kelime kazandıran başlık.
  • nafaka olayında kafayı kuma gömen anlayıştır. boşanan erkeği donuna kadar almayı mübah görürler...
  • hııı siz çok biliyorsunuz bi kere ataerkil toplumda biz yapamıyoruz taam mı??? ama zengin koca olursa sonuna kadar ataerkil toplum olabilir.

dibine kadar doğru tespitler içeren başlık.

edit:primci berkay ve meriç tayfası geldiğine göre dağılabiliriz.

edit2:şu zamana kadar kimseye minnet etmedim sadece "amı" var diye karşı cinse kendimizi yolduracak kadar aciz değiliz, ikincisi aptal, boş kafalı sensin.şimdi burada benim ağzımı açtırma o kıllı vajinanın antenini kırıp içine monte ederim.herkesin bir fiyatı vardır belli ki bu durum bazılarının çok zoruna gitmiş.
  • felsefe var diye geldim, kezoluğa kezoluk resti gördüm, gidiyorum.