şükela:  tümü | bugün
  • kezbanlık ile feminizmin birleşimi olan akım. feminizm büyük oranda kezbanlığı kapsasa da her kezo feminik değildir.

kezofeministlerin özellikleri:

-eşitlikten bahsedip zengin kocaya kapağı atmanın yolunu ararlar.

-eşitlikten bahsederler ama batan gemide eşitliği boşverirler.

-gene eşitlikten bahsederler ama saldırıya uğradıklarında müdahale etmeyen erkeğe "ne biçim erkek" demeyi unutmazlar. örneğini geçenlerde gördük.

-herkese potansiyel sapık muamalesi yapmalarını "ülkede taciz çok var tmm mı?" argümanıyla savunurlar.

-kilolu oldukları halde beğenilebileceklerini sanırlar. gerçi abaza bol ortalıkta haksız sayılmazlar yani.

-tiplerine bakmadan 1.95 boyunda, six-packli erkek ararlar.

-instagram ve facebook'ta like almak için götlerini yırtarken feminik özlü sözleri(?) paylaşırlar.

-cahil, kültürsüz ve aptaldırlar.

-giyim zevkleri sıfırdır. kilolu olmalarına bakmadan düşük bel ve mini etek giyerler.

-erasmusta işemeli grup seks partilerinin oyuncağı olur, tr'ye gelmeden önce zarlarını diktirirler.
  • eşitlikten bahsedip kendi ayrıcalıklarına asla laf söyletmezler.
  • nafaka olayında kafayı kuma gömen anlayıştır. boşanan erkeği donuna kadar almayı mübah görürler...
  • hııı siz çok biliyorsunuz bi kere ataerkil toplumda biz yapamıyoruz taam mı??? ama zengin koca olursa sonuna kadar ataerkil toplum olabilir.

dibine kadar doğru tespitler içeren başlık.

edit:primci berkay ve meriç tayfası geldiğine göre dağılabiliriz.

edit2:şu zamana kadar kimseye minnet etmedim sadece "amı" var diye karşı cinse kendimizi yolduracak kadar aciz değiliz, ikincisi aptal, boş kafalı sensin.şimdi burada benim ağzımı açtırma o kıllı vajinanın antenini kırıp içine monte ederim.herkesin bir fiyatı vardır belli ki bu durum bazılarının çok zoruna gitmiş.
  • felsefe var diye geldim, kezoluğa kezoluk resti gördüm, gidiyorum.
  • kendilerini betimleyen kişileri seksist olmakla suçlarlar. seksizm suç mudur orası meçhul tabiki de.