• 98-99 yıllarında gün aşırı zinger menü alırdım.ama o ne tat allah ım.yemeye doyamazdım.yıllar sonra (2009-2010 gibi) özlediğimi farkedip, zinger yeme gafletinde bulundum. aradan geçen o yıllarda, bildiğin iğrenç bir markaya dönüşmüş.tavuğu yemekte güçlük çektim.yok böyle kötü bir tavuk.evde haşlasam daha güzel olurdu yeminle.o gün bugündür gitmiyorum.tavsiye de etmiyorum.
  • bildiğimiz kilosu 10-15 lira olan kanat, butları acayip kazık fiyatlara satan firma. bir de koydukları da minik minik oluyor. tabiki de kira, işçi fiyatları var ama fark bu kadar uçurum olmamalı. avmde yanındaki tavuk restaurantının x liraya satabildiği şeyi 2x liraya satıyor. dana eti olsa yine bir derece para verdiğimize değer, ama uyduruk tavuk eti için bu kadar kazıklanmak çok saçma
  • 30 parçadan oluşan kanat keyfi kovasını 4 kişilik olarak nitelendirip ne şekilde eşit paylaştırdığına akıl sır erdiremediğim fast food markasıdır. üstelik bunu 62 lira gibi 1 kiloluk dana kontrafile fiyatına satması da cabasıdır. ulan tavuk satıyorsun be tavuk!... lavuk!
  • en sevdiğim panini'nin fiyatı uçtu. sırf bu yüzden yemiyorum. fiyatları eskiye nazaran ciddi zamlanan firma.
  • pahalılık konusu tartışılır ama şu kemiksiz ürünleri çerez gibi gidiyor valla.

bazen bi sipariş veriyorsun, tavuğun içi pişmemiş hamur gibi kalmış, tavuktan iğreniyorsun; bazen de bi menü söylüyorsun ağzın sulana sulana yiyorsun.

tüm fast-food zincileri arasında yine yediğinden bişey anladığın tek yer kfc.
    burger king'in artık et olmadığı çok bariz olan gdo'sunu yiyeceğime, bu şişirilmiş tavukları yerim daha iyi.
  • her şubesi farklı kalitede ve beşiktaş şubesi (stada yakın olan) süper olan fastfood zinciri
  • türkiye operasyonu artık...

(bkz: abraaj capital)
  • şubelerindeki lezzet birbirini tutmayan tavukçu.
hesabın var mı? giriş yap