şükela:  tümü | bugün
 • baldurs gatede üvey babamız gorion'un tavsiyesi üzerine tanıştığımız, karısı jaheira ile birlikte gruba katılan kekeme karakter. good alignmentlı bir fighter idi yanlış hatırlamıyorsam ama oyunu oynadığım vakit bu tür oyunlar hakkında hiç bir fikrim olmadığından dolayı ne çeşit bir good olduğundan emin değilim.

  kendisinin grubumdaki mevcudiyetinden pek memnun olsam bile reputationım yükseldikçe huzursuzlanan* ve dırdır eden karısından tiksinmiş, gruptan çıkardığım takdirde peşine takılan khalidi tutabilmek için bir savaşta ön saflara sürüp öldürtmek ve cesedini gruptan çıkarmak suretiyle oyun edip ondan kurtulmuştum.
  ama kurtuldum da ne oldu?
  baldurs gate 2de karşıma khalidin cesedi çıktı, jaheiranın ise birinci oyunda farkedemediğim flörtçü ve kıskanç kimliği. öylece bağrıma bastım keratayı ben de.

  neyse, khalidden mi bahsediyorduk? öldü o. ama gelmişken diğer karakterlere de şöyle bir kombo bakınız vereyim.

  (bkz: minsc), (bkz: imoen), (bkz: aerie), (bkz: edwin), (bkz: viconia), (bkz: jan jansen), (bkz: anomen), (bkz: keldorn), (bkz: nalia), (bkz: yoshimo)*.
 • oyun içinde karakter olarak sevilmese de second edition sisteminde two handed sword proficiency'de dördüncü yıldızı alabilen tek npc olduğundan gruba dahil edilmesinde büyük yararı vardı merhumun.
 • 1998 doğumlu amerikan şarkıcı, söz yazarı, nigga kardeşimiz.

  bu yaşta akıyor gidiyor maaşallah. location adında bir parçası var, pek bir naif, pek bir hoş.

  olmuş bu genç adam.
 • american teen albümüyle dikkatleri üzerine çekmiş 1998 doğumlu, texas'lı r&b sanatçısı.
  kendisi ilk logic'in 1-800-273-8255 şarkısında ki efsane outrosuyla duydum. ama yaptığı diğer işlerde sağlam. yakında ismini daha geniş kitlelere duyuracaktır diye tahmin ediyorum.
 • çok az entry'si olmasına şaşırdığım, bence süper bir tarzı olan sanatçı.

  location ile dikkat çekse de, young dumb& broke, shot down, coaster gibi şarkıları da gayet güzeldir. kısaca, amerikan teen albümü tavsiye edilir.

  yakınlarda bir yerlerde konser verse de gitsek keşke. *
 • 98'li olduğunu duyunca şok olduğum el paso, texaslı genç yetenek.
  calvin harris abisi de bu potansiyeli fark etmiş olacak ki rollin şarkısında arkadaşa yer vermiş. özellikle şarkının outrosunda future ile söylediği yer etkileyici.
  yanık sesli bu niggamız hava olarak frank ocean'ı hatırlatıyor bence, zaten ilham aldığı sanatçılar arasında varmış.

  ayrıca kendrick lamar'ın the heart part 4'unda vokalleri var.

  eğlenmek istiyorsanız twitter hesabını takip edin derim, bayağı aktif kullanıyor, hayranları ile etkileşimde.
 • şarkıya girmesiyle kendisine peçete uzatma isteğini birlikte getiren şarkıcı. söylerken hep ağlıyor sanıyorum ciddi ciddi, en duygusuz insan bile duygulanır. location, young dumb & broke pek tarzım olmasa da 1-800-273-8255 ve silence adlı parçalardaki vokaliyle beni yakalamayı başardı. özellikle silence adamı serkeş yapar, yollara düşürür. yeri gelmişken sonunda patlamış marshmello üstadıma da selamlar.
 • bu aralar calvin harris ile iyi işler çıkaran amerikalı sanatçı kendisini büyük bir kariyerin beklediğini düşünüyorum.
 • birkaç gündür bağımlısı olduğum amerikalı sanatçı.
  üstelik 98'liymiş. vay emenike.
 • birde jaheria var. malesef 2. oyunun başında khalid ölmüş oluyor.

  (bkz: baldur's gate efsanesi)