şükela:  tümü | bugün
  • misler gibi her türlü platformda hayrına bilim öğreten kuruluşun adını kirleten pis çaylak.
  • eminim elinden gelse free hugs hizmeti sunacak olan son zamanların gözde çaylağı. mesajlarımı favorilerine eklemesi bende anlık mutluluk yaratmakta. bence yapılmamış şeyi yapıyor yani insanlara değer vererek yazmalarını teşvik ediyor. boktan yazılar bile olsa insanlar entry giriyor yani zamanlarını ayırarak emek veriyorlar, bu adam ise hiç çekinmeden beğeniyor.

not: biliyorum zaten yapacaksın ama yine söyleyim, kardeşim bu mesajı da favorilerine ekle.
  • an itibariyle 33900 civarında favori entry'si olan çaylak.

edit: leyla olmuş kendisi. entrylerimiz öksüz kaldı.
  • bunun yüzünden favorilenen entrylerime bakmaya korkuyorum. insanın sevinci te şurasına yabışıyor.
    tanım: bir çaylak.
  • finansal konularda sık sık kullandığım eğitim platformu.yıllarca karmaşık eğitim sistemimizden kaynaklanan bir çok konuyu anlamamı sağlamıştır.ısrarla tüketilir.
  • tek favli entrylerin adami.
  • leyla olmuş olandır. bir saat önce fav sayısının caps'ini almıştım, sanırım ciddi bir rekorun sahibi.

http://i.imgur.com/ftqz4i3.jpg
  • çok güzel bi site. allahın belası calculusu ben bile anlıyorsam adamlar anlatıyor demek.
  • leyla'ydı uyanmış. vallahi sevindim. gözümün nuru. tekrar hoş geldin.
  • oldukça faydalı ve kullanışlı bir proje.