şükela:  tümü | bugün
  • bunun yüzünden favorilenen entrylerime bakmaya korkuyorum. insanın sevinci te şurasına yabışıyor.
    tanım: bir çaylak.
  • finansal konularda sık sık kullandığım eğitim platformu.yıllarca karmaşık eğitim sistemimizden kaynaklanan bir çok konuyu anlamamı sağlamıştır.ısrarla tüketilir.
  • tek favli entrylerin adami.
  • leyla olmuş olandır. bir saat önce fav sayısının caps'ini almıştım, sanırım ciddi bir rekorun sahibi.

http://i.imgur.com/ftqz4i3.jpg
  • çok güzel bi site. allahın belası calculusu ben bile anlıyorsam adamlar anlatıyor demek.
  • leyla'ydı uyanmış. vallahi sevindim. gözümün nuru. tekrar hoş geldin.
  • oldukça faydalı ve kullanışlı bir proje.
  • coursera ve edx'in yanı sıra faydalandığım kaliteli eğitim sitesi.
  • logosuyla 1 kasım seçimlerindeki rengini belli etmiş.
  • bu siteden birşeyler öğrenirken dikkat edilmesi gereken birşey var şey var. konular hakkında hiç bilgisi olmayanlar için inanılmaz güzel bir site. fakat bunun yanında, daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz üniversitelerin mooc'larını ziyaret etmenizi tavsiye ederim. zira sal abimiz (adamın ismi sal khan) bazı konuları olması gerektiğinden hızlı geçiyor ve ara sıra lisans eğitimi için yeterli olsa da çoğu zaman takviye gerekiyor.

yani bu siteye çok güvenip benim gibi calculus'u sadece son gün khan'dan çalışıp fazla bir başarı elde etmeyi beklemeyin :)

edit: imla