şükela:  tümü | bugün
 • ing. harici, haricilik mezhebinden olan.
 • hekimlerin dayagi en cok hak eden meslek grubu oldugunu yazan ahlaksiz bir provakatör. kardes anonim olarak degil de hekimlerin yuzune de soylesene bunu bak bakalim kimden saglik hizmeti alabiliyorsun? keske saglik bakanligi bu ve bunun gibileri tespit edip sgk'larini iptal etse.
 • kendisi bir anarşisttir. ikiyüzlü olmamak için son noktaya kadar devletten hizmet almamaya çalışır. buna devlet hastaneleri de dahildir. hasta olduğunda kendi kendisini tedavi eder. tabi dolayısıyla ilaç satışının regüle edilmesine karşıdır, istediği ilacı reçete-rapor olmadan satın alabilmesi gerektiğini savunur.

  tedavi edemediği bir hastalığa yakalanırsa, özgür özgür, efil efil ölmeyi göze almıştır aynı zamanda bu kharijite rumuzu arkasına gizlenen şahıs.

  belirtmeye gerek yok ama sgk'sı da yoktur.

  doktorların büyük bölümünün diğer devlet çalışanları gibi sinir bozucu, saygısız olduğunu, hizmet verdiklerinin farkında olmadıklarını, sanki bir lütuf yapıyormuş gibi davrandıklarını düşünür. aynı zamanda bu doktorların sosyal statülerinin default getirisi olan saygıyı her ortamda görmediklerinde, pohpohlanmadıklarında nasıl "trigger"landıklarının da farkındadır. elinden başka bir şey gelmediği için arada onları sinirlendirerek içini soğutur.

  kara bayrağın gölgesi üzerinizden eksik olmasın dostlar.