şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: fıstığa bak)
  (bkz: sürtüğe bak)

  böyle şarkılar çıkaran repçi, bir de iki şarkı da birbirinin aynısı amk
 • (bkz: palyaço)

  (bkz: soytarı)

  (bkz: serseri)

  (bkz: berduş)

  (bkz: enayi silkeleyici)

  bu beş adet naçizane sıfatın bir bedende toplandığını çok nadir görürsünüz fakat söz konusu kişi işini hakkıyla yapıyor.
 • blalalalala miyav miyav şeklinde konuşmalar olan 15 saniyelik ritmin sürekli tekrar ettiği şeylere sahip kişi...

  rap müzik sevmem ama buna rap diyen adamın ağzına kürekle vurmak gerekir. rap müzik yapan adamlara, rap kültürüne ayıp lan.
 • bugün radyoda "fıstığa bak" şarkısını duydum. şarkı bitene kadar mustafa diyo gibi geldi. dedim neden mustafa diye şarkı yapmışlar adına bakınca netleşti.

  tanım: mustafa diyomuş gibi yapan ama aslında demeyen rapçi.
 • trap kont 2.5 albümü biraz chill kafasında olmuş. tertemiz olmuş. hep hoplama zıplama bir yere kadar dedi herhalde.

  ayrıca aynı altyapıyla ingilizce olarak (bkz: the weeknd) yapsa eminim loopa alır dinlerdiniz. sizin sıkıntınız ne hala çözebilmiş değilim. herif iyi işte kabul edin.

  beğendim yani sonuç olarak.
 • çok çok iyi bir albümle tekrar online.
 • hakkında uzun yazmayacağım, modum yok. yeni albümden ilk karşıma çıkan sürtüğe bak şarkısı oldu ve hepsini dinledim, ve belki ilk bunu dinledim diye bu etkiledi. genel itibariyle tüm şarkılarda konsept aynıydı sanki.

  kendisini müzikal anlamda başarılı buluyorum ama lirikal anlamda tam bir soytarı. kadınlardan sadece sürtük diye bahsetmesi, kendisi hakkında fakir edebiyatı yapması ve sürekli "ben nerden geldim"in ekmeğini yemeye çalışması, sürekli ama sürekli para para, sikimi ağzına al/amazsın ve bilimum "üstümde tepinmek ister" gibi sığ, çiğ, basit, pornografik lafları.

  sehabe'ye baksın, ezhel bile arada değişti örnek alsın, şanışer bile neydi ne yaptı, ama bu hala göt am sik bilmem ne...

  söz yazarlığını başka evreye taşıması lazım, böyle bir bok olamaz.
 • 100 albümü gerek prodüksiyon kalitesi olsun gerek bir zamanların komik videosu "mutfak" mevzularından sıyrılıp ciddiye alınmak adına khontkar için baya milat gibi birşeydi.
  o dönemin türkiye standartlarının baya üst tabakasında yer alan bir albümdü.

  ayrıyetten gerek hapis olayı olsun gerek şehinşah kavgası olsun adam cidden medyayı öyle bir yönetti ki parmaklarında ne olduysa adama yaradı gerçekten. ki herkesin khonkar'dan tiksinmesi, yani irite edici tavırlarının da bir reklam stratejisi olduğunu düşünüyorum. olay çünkü internetle birlikte ne kadar sizden söz edildiğiyle alakalı, iyi ya da kötü, fark etmiyor.

  bu yeni trapkont 2.5 albümünde ise cidden kafamdaki en büyük sıkıntısını bir nevi kırmış oldu. bütün şarkıları para üzerinden caka satma ve genelde hep aynı noktaya çıkan sözlerdeki ana fikirler durumunu değiştirip düz "banger" olması beklenen trap müzik kalıplarından, gaz şarkı yapma dürtüsünden sıyrılıp çok daha geniş kapsamlı ve easy listening bi albüm tasarlamış.

  "hepsi geçecek" şarkısındaki nakaratı ve "koy" şarkısındaki bilimum melodiklikleri benim diyen adamlar halledemez türkiyede. müzikal olarak kendi işlerinde baya kafa yorduğu belli. bu yaratıcılık düzeyinde devam ederse cidden piyasanın üst tabakasındaki isimlerden olma durumu baki kalır.

  kendisine karşı en büyük eleştirim ise redkeysmusic kapsamında yanında bulunan isimlerin şarkılarıyla muhtemelen kendi şarkılarına gösterdiği "şarkıyı yüceltmek için ne yapabilirim" sistemini uygulamıyor. müzikal birikimini label'ının içerisindeki diğer isimler için de ortaya sürmeli.
 • hahahahahah ulan allah kimseyi şu keşe kifayeler yazacak hale düşürmesin.
  t:sözlükte reklamını yapan sürtükleri dolu mor mantar kafa.
 • üst edit: aşırı beğendim dinledikçe. en çok da böyle albümleri seviyorum. ilk dinleyişte anlamayıp sonra sevdiğim. belli ki üstüne uğraşılmış ben ne dinlediğimi anlamadan yavaş yavaş kaliteyi farkın vardım.

  kendisini severim, çok yaratıcı, kendine özgü bir rapper. geri kafalı "abiğğğ sago cezaaaa yaa" kafasındanki aptallardan değilim.

  son epsinde türkçe young thug dinliyorum sandım. hiçbir şarkı bağlamadı kendine. tabi her şarkısını beğeneceğiz diye bir şey yok. hala piyasanın çok üstünde.