şükela:  tümü | bugün
  • hatalı ailedir. mesela 5 yaşında bir oglan var bizde, ne yaptıysam ne ettiysem olmadı, çocuğun annesi daha geçerli oluyor çocuğun gidişatı noktasında.

ben varoşum kardeşim, varoşlarda büyüdüm, dayagın en tatlısını da en ızdırablısını da yedik. ilkokulda evlenecegi kızı tayin edip bir sürü cocugu darp etmis adamım. ortaokulu okey masalarında tamamlayıp liseyi kumar masalarında piç etmiş alemın hızlı delikanlısıyız, kime sorsan soyler bizi.

neyse, geçen gün misafir gelmiş, bir baktım agzı yuzu dudak balığına donmus elemanın. hayır yasıtlarından da buyuk iri gorunen bir cocuksun sen nedir bu halin? bilerek yapmadı şaka yaptı diye cocugu savunuyor. sen niye vurmadın oglum diyorum, , 'çocuk gerçekten güçlüymüş baba' diyor. neyse bir toplantı yapacaz da nasıl olacak bilmiyorum. tekvandoya yazdırayım diyorum ama sadece ayaklarla vuruyosun onda sanırım kafa atamıyorsun. bu saatten sonra hepsinin canı cehenneme, insanlık için calistik sokakta kaldik, bu saatten sonra kumarbazligi itligi hergeleligi ogretecegim ona, nalet olsun atom moleküllerine.