• yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • bir arkadaşımın uyarısı ile nick altıma pisledigini gördüğüm yazar. kendisi ile konuşmak istemiyorum diye engellemişim. o da gidip nick altıma pislemiş. yaşadığımız diyalog da sadece aşağıdaki ha. ortada bir muhabbet bile yok. ısinize gelmeyen şeyleri duyunca nick altına abuk sabuk sey yazmak nedir? bir de 52 yaşındayım demiş. vallahi yazık.
    yanında kkm yazanlar kendisinin mesajidir.

kkm:koca olma potansiyeli oluşturmadığı için olmasın? (bu ara 52e).

21.12.2021 17:05 ...
    sen kendini ne saniyorsun -> kici kokan maymun: koca arayan olduğunu sanmıyorum burada.

21.12.2021 17:56
    kkm:her yerde vardır emin olun :-) önemli bir yanılgı.

21.12.2021 21:25 ...
    kkm:tanım (tdk) koca: bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş, zevç.
    kadınların suçu yok bu konuda tabi, toplumsal normlar zorluyor onları da. belirli bir yaşa kadar evlenmemiş kadınların şansı ciddi şekilde azalıyor, 40 erkek için de kadın için de orta yaş üstü (sanırım benim için 40 yaşlarındakiler "çıtır" oluyor artık).

21.12.2021 21:35 ...
    sen kendini ne saniyorsun -> kici kokan maymun: siz 52 yaşındasınız burada es mi arıyorsunuz mesrla ? sanmıyorum

21.12.2021 21:35
    kkm:evliyim öncelikle, amaçlar ihtiyaçlara göre değişir, yazanlar arasında biraz konu alışverişi yaptığımda yaşımı öğrenince iş birden değişiyor, mailler zınk diye kesiliyor.

21.12.2021 21:38 ...
    sen kendini ne saniyorsun -> kici kokan maymun: valla hocam bunun sebebi neden yaşınız olsun ki? öyle düşünmeyin. ayrıca burada çok fazla cocuk çocuk var. öyle bir şey yapıyorlarsa onların ergnelihi. siz boşverin:)

21.12.2021 21:39
    kkm:aslında pek görünmese de her yaştan insan var ve kimin ne olduğu da belli olmuyor. belki çevremde 30-40 yaş bandında evde kalmış (bu ifadeyi sevmiyorum) veya boşanmış çok kişi olduğu için böyle düşünüyorumdur, hiç bir fırsatı kaçırmadıkları gibi fırsatları yaratmak konusunda da çok becerikliler.

21.12.2021 21:47 ...
    sen kendini ne saniyorsun -> kici kokan maymun: belki o insanlara evde kalmış dediginiz ve evlenmemenin bir tercih olduğunu anlamayacak kadar geri kafalı olduğunuz için kesiliyordur mesajlar. o daha olası geldi bana:) mesela ben o yüzden keseceğim şimdi sizle iletişimi.

21.12.2021 21:59
  • hayatımda gördüğüm en güzel nicklerden biri.
  • hoş bulmuş... yavuz dede'ye pek çok kişi gibi teşekkürler.

not: hangi yavuz dedeye mi? kore gazisi olana*.
  • bir soydaşımdan (@saskinmaymun) mesajla aldığım videoya göre şöyle bir maymundur.

https://www.youtube.com/watch?v=u-uc_mnoatu

2000'li yıllardan önce mail ile gezen bu video nick'i alırken aklıma bie gelmemişti, kendisine teşekkür ediyorum.
  • karakterine %100 uyumlu bir nick almis vasifsiz, woke.
hesabın var mı? giriş yap