şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da, trafikte tartıştığı kişilerin saldırısına uğradığı öne sürülen kick boks sporcusu ümit ö. (26), üzerine gelen 3 kişiyi dövdü.

olay gerçekten böyle geliştiyse ellerin dert görmesin.

kaynak1: https://streamable.com/peql8b

kaynak2: https://www.dha.com.tr/…de-yere-serdi/haber-1777957
  • yemeye doymayan açık renkli giyinimli kekonun, videonun sonlarına doğru yalandan boksör adımları/zıplamaları yapıp biz de boş değiliz demeye getirmesi yarmıştır.
  • adam mesafesini hep korumus, gardini indirmemis. gelene vurmus sadece. konusmasinda da kendisini savundugunu soyluyor zaten. yapmasi gerekeni yapmis. evinin onunude de kendisini savunmasi gerekiyor ve savunmus

edit2: edit1' i sildim, fezaya ucmamak icin. delinin biri videolari nasil izliyorsunuz diye artist bir cumle yazmisti, gotumle izliyorum diye tiltligimi belirtmistim. videonun bastaki ilk 3-5 saniyesini gormemistim haber sitesinin banner'ini atlamak icin, ancak gelen mesaj beni tilt etmisti. ilk yumrugu adam atiyormus eyvallah itirazim yok, ama duzgun bir uslupla yazilmaliydi bu.

uyari icin @novatolonely'a tesekkurler.

@breaking badteki kes kiz, gene de gotumle izliyorum videolari bu merakini asla kaybetme yo!

edit3: soyle bir durum da var normalde yazmayacaktim, ama @luneta 'sahsima' yazdiktan sonra yazmaya ikna oldum. bey abi roportajinda da belirtiyor. videoyla baslayan kavga ilk kavga degil. ikinci round. bence gotuyle izleyen sadece ben degilim bu mevzuda.
  • trafik işte böyle. kime çatacağını bilemezsin. sonu böyle de olmayabilirdi, o üç adamın yanında taşıdığı bi kesici alete, ateşli silaha bakabilirdi.

trafikte herkese ağam paşam çekip yolunuza devam edin. karnı boydan boya yarılmış boks hocası ve 1.60’lık adam tarafından bacağından vurulmuş izbandut gibi herifleri tanıyorum.

“ben çok iyi dövüşürüm” “45 kilo herif mi kafa tutuyor lan bana?” demeye bakmaz. uzuv ve organlarınız uzun seneler daha size lazım olacak.
  • magandalarımızı yerli ve milli cezalandırıcılar terbiye etmiyor elin irlandalılarına muhtaç kalıyoruz diye üzülüyorduk, bu alandaki açığımızı da kapatıyoruz elhamdulillah.
    #millipunisherhamlesi
  • dayak alışkanlık yapmış bunlarda, küçük enişte gibi dekmüğü zumzuğu yiyen bir daha yemek için koşuyor
  • herif guard alıyor, pire gibi sekiyor, sağlam da fizik var...

oğlum ne sikime saldırıyorsunuz. belli işte dayak yiyeceksiniz.
  • düğünüm olduğu için tekrar başladım ? nasıl bir ilgi var bunların arasında acaba.
  • adam kendisi de söylüyor amatör sporcu olduğunu halinden de belli. kulüplerdeki sporumu yapayımcı arkadaşlardan biri.

müsabık bir sporcuya denk gelseydi o 3 arkadaş yerden kalkamazlardı diye düşünüyorum.

yine de savunma sporlarının güzel yanı bu. hakkıyla 6 ay boks yapın bu apaçileri madara edersiniz böyle. ülkedeki kavga anlayışı kolunu gülle fırlatıyormuş gibi açıp ana avrat küfür ederek yumruk sallamaktan ibaret olduğundan, azıcık eğitimini almış biri açık çenelere antrenmanda torba döver gibi yapıştırabiliyor.

spor salonlarında kas şişiren hırbolar, mahalle delikanlısı ayağına vururum kırarımcı arkadaşlar yanınızda sizin gibi 3-4 tane daha it bulundurun da kestaneyi çizdirmeyin. hele bir de manitanızın yanında falan dayak yeyip hayat boyu erektil disfonksiyonla yaşamak var.
  • arkasına geçmelerine izin vermeyerek çok güzel savumma yapmış.