şükela:  tümü | bugün
 • 1989 yapımı kickboxer adlı filmin remake'i olan proje. jean claude van damme'ı bu sefer hoca olarak master durand rolünde izleyeceğiz. kurt sloane rolünde ise genellikle dublorlük yapan martial arts üstadı alain moussi olacak. profesyonel mma dövüşçüleri gina carano ve gsp'ye ek olarak tong po rolünde eski wwe güreşçisi dave bautista bulunuyor. filmin 2016'da vizyona girmesi bekleniyor. tahminimce dövüş sahneleri açısından başarılı olacaktır.
 • vandaym severlerin bu sene en fazla beklediği filmlerden.
 • (bkz: gina carano) ve (bkz: gsp) gibi mma dövüşçülerini de içeren efsane filmin reboot'u ile devamı arası olan 2016 filmi. her zaman izlenir.
 • fragmanından gördüğüm kadarıyla tam olarak hastası olduğum 80 ve 90lı yılların dövüş filmleri havasını yakaladığını düşündüğüm yapım, beni tek rahatsız eden noktanın ise fragmanda gördüğüm kadarıyla başroldeki alain moussinin çok iyi bir martial artist olmasına karşın sanki aksanının oynadığı karakterin badassliğini azalttığı yönündeki intibası oldu, umarım filmde bu durum beni bu kadar rahatsız etmez.

  edit: ben aksandan korkarken filmin gerek senaryosu gerek işlenişi kötü çıktı, sıkıcı boğuk bir film ortaya çıkmış dövüş sahneleri güzel ancak doğru düzgün müzik kullanmamak onuda yavan göstermiş maalesef umudumun yüksek olduğu bu yapıma olmamış demek zorunda kalıyorum.
 • malum ortamlara düşmüş filmdir*
 • ufc ağırsikletinin en önemli isimlerinden cain velazquez ve fabricio werdum'un da oynadığı film.
 • okullarda ders olarak gösterilecek bir film. tabi ki kötü manada. bu iş nasıl yapılmaz, sadece maddi beklentinin olduğu ciddiyetsiz projelerin nasıl berbat, iğrenç ötesi filmlere dönüşebileceği anlamında bu yapımdan güzel şeyler öğrenilir. en önemlisi de öğrencilerin bu filmden çıkaracağı şey ; eğer bir filmi böyle yapacaksanız hiç yapmayın a.q. olacaktır.

  he ben bu filmi niye izledim. ingilizcemi geliştirmek için boktan olduğunu bildiğim bazı filmleri altyazı olmadan direk orjinal şekilde izlemeye çalışıyorum. bu da onlardan biriydi. ciddi söylüyorum böyle bir niyetle dahi izlenmez çok çok kötü bir filmdi.

  filmden akılda kalan tek güzel ayrıntı, filmin 1989 yapımı orjinal versiyonunda (bkz: kickboxer) tong po karakterini canlandıran michel qissi'nin filmin bir sahnesinde, parmaklıkların arkasından van damme'a laf atmasıydı.
 • van damme eşliğinde geçmişe doğru yolculuk diye özetlemek mümkün. şu ana kadar seyrettiğim "remake" yeniden yapım filmler arasında açık ara en iyisi hatta tek iyisi diyebilirim. başrol oynayan dublörlükten gelme eleman çok başarılı, film zaten bildiğimiz gibi kısacası herşey dört dörtlük... izlenmeli...
 • içinde bir sürü profesyonel dövüşçü barındırmasına rağmen dövüş olmayan filmdir. werdum, cain, gsp derken ortam profesyonel dövüşçü dolu fakat özellikle gsp de oyunculuk namına gram yetenek olmadığını söyleyebilirim. başroldeki arkadaş çok sağlam okullardan dövüşçü olmasına rağmen filmdeki hareketleri hiç akıcı ve doğru gelmedi bana. hani ilk filmi seyrederken çocuktum sahneleri vay be ne biçimmiş diye seyretmiştim çok etkileyici gelmişti fakat şimdi işten az çok anlayınca olmamış. bir de dünya şampiyonu adamların bir zırtapozdan sopa yediğini görmek dokundu sanırım biraz.

  ha döndüm mü çocukluğuma evet, fakat gene kılıçla muay thai olmamış be hacı. sik sik etmek gibi olmasın, ben bu filmi pek sevmedim.