şükela:  tümü | bugün
 • yepyeni ve bir o kadar yenilikçi kitap satış sitesi: kidega.com
  kitap, dergi, çizgi roman ve çok yakında elektronik kitap satışları ile ailemizin kitapçısı olmaya aday.
 • fiyatları uygun olan, kullanımı kolay arayüzü ve hızlı teslimatı ile de beğenimi kazanmış olan sitedir, umarım bu şekilde devam ederler.
 • öncesinde sipariş ettiğim kitabı, tedarik edemedikleri için siparişimi iptal etmiştim. sonrasında rakiplerine nazaran daha uygun fiyatlandırma yaptıklarını görüp bir şans daha vermek istedim. ıyi ki de vermişim; uygun fiyatlandırmanın yanısıra hızlı teslimat ve ufak bir sürpriz yaparak *benim gönlümü kazandılar.
 • fiyatları babil.com ile aşağı yukarı aynı olan site. fazla sayıda kitap alacaktım babil.com ve kidega yı birlikte açtım. birçok kitap aynı fiyattaydı bazılarında ise ufak farklar vardı. babil.com hakkında yazılan yorumlar ve son olumsuz deneyimlerim neticesinde çoğunluğunu kidegadan 5 tane kadarını babil.com dan satın aldım. babilden aldıklarımın tamamı stoktan teslim, kidegada ise 1 günde temin gözükmesine rağmen kitaplar bir gün ara ile teslim edildi. yani kideganın gönderim hızı babilden daha hızlı oldu. kitapların çok güzel bir şekilde paketlenmesi ve tertemiz gelmesi de mutlu etti. alternatif bir online kitap alım sitesi arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. umarım hiç bozmaz ve her seferinde aynı olumlu deneyimi yaşatırlar da yeni arayışlara girmek zorunda kalmayız.
 • şuan "20 tl ve üzeri kargo bedava" kampanyasıyla gönlüme taht kuran site.
 • kıtapları sarıp yolladıkları karton çok güzel. bakarken yazıyı görünce çok hoşuma gitti.

  (bkz: anlık mutluluklar)
 • sıkı bir kitapyurdu müşterisi olan beni fiyatları ile cezbetmişti kitaplarımı alırken. kitapları da hızlı getirdiler.

  kartonların arkalarındaki yazılarla fark yaratmışlar. insan kartonda yazıyla karşılaşınca yüzünde şaşkın şapşal bir gülümseme oluyor*.
 • son zamanlarda adını çok duyduğum hede.
  kitapların sarılı geldiği kartondan ve hızından sıklıkla söz edilince benim de almak istediğim birkaç kitabı siteden sipariş verdim.

  benim için hız konusu önemli olduğundan konu hakkında söyleyeceğim şu ki kitap gerçekten hızlı kargoya verildi. şimdi heyecanla gelmesini bekliyorum.
 • benim de kartonlarından bahsetmeye geldiğim e-ticaret kitap mağazasıdır. ilk siparişimi verdim, ertesi gün falan kargoya verildi kitaplarım. ayrıca ilk siparişime özel bir mektup koymuşlar kutunun içine. kutuda da “kitapları seviyor musunuz? öyleyse hayatınız boyunca mutlu olacaksınız demektir” yazıyordu bu arada. mektubun içinde de yaprak şeklinde yeşil yeşil post-it’ler vardı. gerçekten küçük bir mutluluk yaratan bir alışveriş oldu benim için. sevdim ben bu işi.
 • son aldığımız haberlere göre enpara.com ile ortak kampanya yapmış şahane bir kitap mağazası. tek seferde 30 tl ve üzeri alışveriş yapana 15 tl indirim varmış 31 temmuza kadar.

  her siparişte tatlış miniş hediyeler de göndererek gönülleri fethediyorlar efendim. enpara zaten canımın içi, kidega da günden güne canımın içi olma yolunda ilerliyor. ne zaman karşılaştırma yapsam diğer internet kitapçılarından 2-3 tl daha indirimliler.

  edit: enpara.com kampanyasından sonra verdiğim sipariş nihayet bugün elime ulaştı. kargoyla ilgili ufak bir sorun yaşadım takip numarası geç yansıyor. önce kargo şirketini aradım ama başlarından savmaktan başka bir halt yapmadılar sonra kidega'nın müşteri temsilcisi ile görüştüm, son derece nazik ve çözüm odaklı yaklaştı. şuan kampanyadan kaynaklı bir yoğunluk var sanırım ama sipariş mailinde de bu konuda uyarıda bulunmuşlar. velhasıl, bir sorun olduğundan direk kidega ile iletişime geçerseniz daha etkili sonuç alır ve öfke nöbetlerine mahal vermemiş olursunuz.