şükela:  tümü | bugün
 • yeni açılan e-ticaret kitap mağazası.

  idefix, babil.com, kitapyurdu.com vb sitelerin olduğu yerde iyi bir rekabete girecek belli ki. bence iyi bir alternatif olabilir.

  kidega.com
 • yepyeni ve bir o kadar yenilikçi kitap satış sitesi: kidega.com
  kitap, dergi, çizgi roman ve çok yakında elektronik kitap satışları ile ailemizin kitapçısı olmaya aday.
 • fiyatları uygun olan, kullanımı kolay arayüzü ve hızlı teslimatı ile de beğenimi kazanmış olan sitedir, umarım bu şekilde devam ederler.
 • fiyatları babil.com ile aşağı yukarı aynı olan site. fazla sayıda kitap alacaktım babil.com ve kidega yı birlikte açtım. birçok kitap aynı fiyattaydı bazılarında ise ufak farklar vardı. babil.com hakkında yazılan yorumlar ve son olumsuz deneyimlerim neticesinde çoğunluğunu kidegadan 5 tane kadarını babil.com dan satın aldım. babilden aldıklarımın tamamı stoktan teslim, kidegada ise 1 günde temin gözükmesine rağmen kitaplar bir gün ara ile teslim edildi. yani kideganın gönderim hızı babilden daha hızlı oldu. kitapların çok güzel bir şekilde paketlenmesi ve tertemiz gelmesi de mutlu etti. alternatif bir online kitap alım sitesi arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim. umarım hiç bozmaz ve her seferinde aynı olumlu deneyimi yaşatırlar da yeni arayışlara girmek zorunda kalmayız.
 • kıtapları sarıp yolladıkları karton çok güzel. bakarken yazıyı görünce çok hoşuma gitti.

  (bkz: anlık mutluluklar)
 • sıkı bir kitapyurdu müşterisi olan beni fiyatları ile cezbetmişti kitaplarımı alırken. kitapları da hızlı getirdiler.

  kartonların arkalarındaki yazılarla fark yaratmışlar. insan kartonda yazıyla karşılaşınca yüzünde şaşkın şapşal bir gülümseme oluyor*.
 • son zamanlarda adını çok duyduğum hede.
  kitapların sarılı geldiği kartondan ve hızından sıklıkla söz edilince benim de almak istediğim birkaç kitabı siteden sipariş verdim.

  benim için hız konusu önemli olduğundan konu hakkında söyleyeceğim şu ki kitap gerçekten hızlı kargoya verildi. şimdi heyecanla gelmesini bekliyorum.
 • benim de kartonlarından bahsetmeye geldiğim e-ticaret kitap mağazasıdır. ilk siparişimi verdim, ertesi gün falan kargoya verildi kitaplarım. ayrıca ilk siparişime özel bir mektup koymuşlar kutunun içine. kutuda da “kitapları seviyor musunuz? öyleyse hayatınız boyunca mutlu olacaksınız demektir” yazıyordu bu arada. mektubun içinde de yaprak şeklinde yeşil yeşil post-it’ler vardı. gerçekten küçük bir mutluluk yaratan bir alışveriş oldu benim için. sevdim ben bu işi.