şükela:  tümü | bugün
  • yeni yıla bomba gibi girmiştir kendileri. yaklaşık 1,5 yıldır alışveriş yaparım kendilerinden, ilkleri yaşamaya devam ediyoruz 2020 ile. 2 ocak'ta verdiğim siparişe 7 ocak beklenen çıkış tarihi vermesi ancak hala kitapların elime ulaşmaması gibi bir durum var. hedef şubat sanırım. hayır keşke bir bilgi verseler de biz de teslim tarihi ocak mı şubat mı bilsek. bundan sonra beklenen teslim tarihi kısmına bence hiç günü karıştırmasınlar sadece ay yazsınlar, insanları da yanlış bilgilendirmezler.

alıştığımız kidega bu değildi, hiç yakışmadı bu durum.
  • stokta olmayan ürünlerin satıldığı emsalsiz tr pazarina hoşgeldiniz.
    ulan adamlar ne guzel is yapio ya, once parayi gorelim bi ara urunu veririz. (firma ozelinde konusmuyorum, genel durum)
  • her ay enparadan indirim kazanmama rağmen bir türlü alışveriş yapmadığım kitap satan internet sitesi.
  • kendilerini çok severek kullanmış olmama rağmen 2020 itibariyle yollarımızı ayırdık.
    bunun 2 sebebi var;

1. enpara ile ortak yaptıkları kampanyada 50 tl'lik alt limiti 75 tl'ye çıkarmaları
    2. ücretsiz kargo için olan alt limiti 75 tl'ye çıkarmaları

ülke çok okuyor ya zaten, çok lazımdı böyle artışlar, aferin size. hemen bozun güzel ortamı.
    destek olduk, bol bol alışveriş yaptık, ama buraya kadarmış.

hem enpara, hem kidega el ele beni kaybettiler.
  • diğerlerine bir alternatif değil, tam olarak doğru adres.
  • ithaki yayınları’nda 27 ocak tarihine kadar %50 indirim yapan kitapçı.

dune serisini 85tl’ye satıyor enpara ile alınca 70tl’ye geliyor. severlere kısaca duyrulur.
  • sipariş vereli 10 gün oldu, kitaptan eser yok. ilk ve son siparişim olacak.
  • kitaplar bir haftada elime ulaştı, belirttikleri sürede geldi bu iyi. ancak paketin jelatini açılmıştı ve karton kutu yırtıktı. kutunun içine kitaplar gelişigüzel atılmıştı, yırtık yerinden sarkıyorlardı. hasar görmeden ulaşmış olmaları mucize. demem o ki; böyle gönderim olmaz. böyle kötü paketleme yapılmaz. puanım 1/10. bu son alışverişim oldu.
  • yalnız iyi sikilmişiz ha. ulan stokta olan ürün diye sipariş verdim arkadaşıma hediye edeceğim, bir de aynı gün kargoda yazmışlar. şimdi bakıyorum stoka gelme zamanı şubat 7 eee sikerim ama böyle sistemi ben. baştan söylesene...

yazsanıza lan oraya stokta yok diye. ne diye satıyorsunuz olmayan malı.
    bir daha buradan sipariş vereni siksinler. arkadaşıma vereceğim hediye yalan oldu ???!!! neye güvenerek ben sipariş verdim. hediyem ne olacak. kitabı gelince götüme sokacağım; bükebilirsem...

bu siteden sipariş vermeyin. alenen dolandırıcılık yapıyorlar.
  • bir senedir mutlu mesut alışveriş yapıyorum. ancak siparişin geç kalma durumu benim de başıma geldi. son siparişim eylül ayında zamanından önce gelmişti. şimdi tam 1 haftalık gecikme var. elimde bitmek üzere olan birkaç kitabım olmasa sinir bozucu olabilirdi. kendi açımdan sorun görmüyorum ancak kidega operasyona buradan bir sarı kart göstermek lazım. bu durum devam ederse ileride benden daha az sabırlı pek çok müşterilerini kaydedebilirler. bir sürü muadil online kitapçı ellerini ovuşturuyor.