• zaten sermayenin yanında durmasalar ölür bu orospu çocukları. yakında zam istemek, yıllık izin falan da caiz değil der inancını sevdiğimin hocası.
  • artırıyorum ve maaşın da caiz olmadığını düşünüyorum. hepimiz, devletimizin bekası için bedava çalışmalıyız. yemeğimizi versinler yeter.
  • nasıl da kendinden emin söylüyor caiz değil diye. dayandırdığı nokta da kendin çıkmak istiyorsan alamiyorsun işveren çıkarmak istiyorsa neden odesinmiş sen zaten maaşını almışsın.

bak hele sen şark kurnazına. 0 bilgi ile hukuk master degree açıklamaya bak sen.

çok yüz verildi zamanında bu tip adamlara. yok komik, yok söyle yok böyle.

gidiş iyi değil, cahillik bu kadar prim yapmamalı.
  • bu beyin yıkayıcılara karşı yusuf özdoğan tek başına karşı durmuş, teşekkürler.

bu kafayla emekli maaşı da haram, oturduğun yerden para kazanıyorsun. rezil.

--- spoiler ---

yusuf özdoğan 18 dakika önce

şu video bile başlı başına dinin kullanım amacını ortaya koyuyor ama benim kuzu vatandaşım bu çakallara aldanıyor.

allah'a elbette hamd edelim, şükredelim ama bu demek değil ki modern düzende haklarımızı aramayalım. daha fazlası için çalışmayalım.

ey cüppeli ahmet sana bir soru;
    ankara'da yaşayan hasan'a bir milyoner patron gel gölbaşı'nda çalış maaşında 2000 lira dedi. emekçi hasan işyeriyle helalleşti, yeni işi için evini taşıdı, çocugunun okulunu değiştirdi. 1000 lira nakliyeye, 1000 lira emlakçıya verdi. maaşı artınca karısının nicedir istediği yeni buzdolabını faizsiz taksitle aldı, hanımının gönlünü etti.

7 ay sonra patronu artık sana ihtiyacım yok dedi, siktiri çekti. bu hasan'ın hali ne olacak? yeni iş, yeni düzen kurana kadar nasıl hayatını idame ettirecek?

işveren yılda 1 maaş kıdem ödüyor. o vakit ne yapacak? işçinin maaşı 1000 lira değil arkadaşım !!! 1100 lira kabul edecek o 100 lirayı kenara ayıracak.
    cehennemin kapısını alimler(!) açacak
    --- spoiler ---
  • sgk da caiz değil. işçi güvenliği de neymiş. iki elham neye yetmiyormuş güvenlik için.
  • dedi yanmaz kefen satan adam.
hesabın var mı? giriş yap