şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalı bulunan dolar euro altın ve kripto paralar hakkında teknik analiz yapan ekonomist
  • dediği her şey oldu. ayrıca samimi ve vatansever bir arkadaşa benziyor.

ilgi ile takipteyim.

gerçi trade etmeyin üzülürsünüz dedi dedi dinlemedim. olsun. bir sürü insan dinlemiş ve satmamış ne güzel.

bir sözü ile bitirelim;

-gün içinde al sat yaparsanız dolarınıza çökerle acımazlar arkadaşlar..

çöktüler :)
  • keriz silkeleme, pazar parası çıkar gibi terimleriyle bizi bizden alan teknik analizci
  • aptala anlatır gibi anlatıyor ve dürüst bir insan izlenimi veriyor. sana puanim 5 kanka.
  • tane tane anlatıyor, sesi ve şivesi farklı hatta sevimsiz gelmesine rağmen akıcı olması sebebiyle seksi bulduğum bir tonu da var.
    özgüvenli anlatması işini bildiği izlenimi veriyor.
    normalde uzun videoları var sıkılmadan izliyorum hayret.
  • sözlükte şu senaryoyu yazmamın ardından, bu arkadaşın birkaç video çekerek aynı senaryodan bahsettiğini fark ettim.
    twitter hesabında da aynı şeyleri yazmış.

tesadüftür muhtemelen.
    farklı bir ihtimali düşünmek istemiyorum.
  • alanında uzman birisi. yatırım araçları ile ilgili nerdeyse günlük analizler yapmakta. yatırım konusunda çok az bilgisi olanların bile anlayabileceği şekilde konuyu basitleştiriyor. hangi noktalardan alım ve satım işlemleri yapılabileceği hakkında görüşlerini sunması bir yana yanlış noktalardan alım yapanlar için de ne yapmaları konusunda fikirlerini sunuyor. bütün bunları da karşılıksız yapıyor. kendisini tebrik ediyorum.
    videolar için naçizane tek bir önerim olabilir. videolarda kendine yapılan olumsuz hatta seviyesiz yorumlara cevap veriyor. bence hiç gerek yok seviyelerine inmesine.
    çalışmalarının devamını diliyorum.
  • iyi niyetli ve sağlam olduğunu düşündüğüm analist. diğer kanalından da kriptoları analiz edip yorumlarını paylaşıyor, değeri bilinmeli.
  • behzat ç'deki harun'un analist versiyonu. sesi , şivesi, tonlaması inanılmaz benziyor.
    harun piyasa yorumlasa, kıdemli analist olurdu.

gelelim çalışmalarına. gece gündüz demeden video yüklüyor. finansal enstrümanları, piyasa konusunda fikri olmayan bir kişinin bile anlayabileceği şekilde yorumluyor.
    videolarının altındaki yorumlar "allah razı olsun abe" şeklinde genelde :)
    usd olsun, kripto olsun kendisini düzenli takip ederek kara geçen çok fazla kişi var.

her videonun girişinde "arkadaşlar biz yatırım tavsiyesi vermiyoruz1!! " diye en az beş dakikayı kendisi hakkında olumsuz yorum yapanlara ve piyasadaki manipule haberlere kızarak geçirmeyi azaltmasını öneriyorum. foreks şirketleri ne demiş, piyasada kim ne algısı yürütmüş bu kadar takılmasına gerek yok. küçük ve orta ölçekli yatırımcıyı korumak adına, iyi niyetiyle ve uyarı amaçlı yaptığını düşünsem de sıkıyor birkaç videodan sonra. kuracağı cümleye kadar tahmin edebiliyorum artık.

bu arada bir ay önce başlığına baktığımda tek bir entry vardı, selçuk geçer'in videosundan sonra keşfedildi belki de.