şükela:  tümü | bugün
  • kiehl's marka yüz bakımı için yapılmış gece serumudur.

kullanılmaya başlandıktan sonra 3-4 gün içinde yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. cilde bir berraklık ve parlaklık sağlar. 1 ay kadar sonra fark hissedilir dereceye ulaşır. etrafınızdaki insanlar sende bir değişiklik var ne yaptın diye sormaya başlarlar. cildi daha sağlıklı, daha berrak ve genç gösterir.

şişesi çok küçüktür fakat gece sadece ve sadece 2 damlayı tüm yüze yaymak yeter. zaten fazlası işe yaramıyormuş. bir kutusu 120 tl civarında ama nerede ise 5 ay gidiyor. o yüzden böyle bir mucize için fiyatı makuldür.

şiddetle tavsiye ediyorum.

marka hakkında bilgi almak için (bkz: kiehl's)
  • bi halta yaradığına inanmadığım ürün. kullanıyor muyum, evet bitirmeye niyetliyim. ama bir daha da almam.
    bunun yerine aktardan saf badem yağı vs. almak ya da sızma zeytinyağı kullanmak hem daha ucuz hem de etkili olur kanımca.

ama bak şu c vitaminli serumu güzel, onu kullanırım daha iyisini bulana kadar.
  • töbeler olsun daha da almam.

pürüzsüz cildime takribi 1 ay uyguladıktan sonra hem sivilcelendi, hem de minik minik yağ bezeleri oluştu. sonra ben bunu kiehl'stekilere anlattım "bizim üründen değildir" dediler. iyi dedim.
    suratım kolsuz agop'un tedavisiyle biraz düzelmeye başlayınca yine başlayayım şu ürüne dedim. iki gün sürmemle suratım yine fena oldu.

pahalı ürün yaramıyor arkadaş bana.

sonra o şişeyi atmadım tabi. halama verdim. yazık 100 küsür lira bayıldım ona ben :(
  • duty free satış fiyati 35 euro olan ürün. her gece 3-4 damla kullanılan (ki 3 ideal, 4 bildiğin vicik vicik yapıyor) 30 ml'lik ürünün açıldığı andan itibaren ömrü 18 ay. lakin ki mümkün değil bu surede bitiremezsiniz. 5 ayda daha onda birine falan geldim sisenin. ziyan olmasin diyorsaniz 2-3 kişi falan alin bunu ki sonra dolu şişe çöpe gitmesin.
  • çok zaman önce okuduğum bir kitapta adam karısından bahsederken “şimdi yine banyoda uzun uzun makyajını temizleyecek, çok güzel kokan kremler sürecek ve çok güzel kokan yatağa yatmaya gidecek” diyordu. adam bunu karısını aşağılamak için söylüyordu aslında, çok düzenli bir hayatı olduğu için, her şeyin tertemiz olmasına özen gösterdiği için vs. keza karısını bambaşka hayat yaşayan bir kadınla aldatıyordu. (sahi bu kitap neydi?)

adam için aşağılama sebebiydi de, koku sapkını olduğum için ben çok imrenmiştim. şahane kokan çarşaf yastıkları sağlaması bir yumusatıcıya bakıyor, ama o mütiş kokan gece kremini senelerdir arıyordum kiiii o krem buymuş işte. uyumadan önce sürdüğünde kendi yanaklarını boynunu sevesin geliyor.

tabi, asıl kullanım amacı cildi yenilemesi falan. umarım onları da yapıyordur, umarım alerji yapmaz, umarım öyle bir besler ki 30larımda da cildim berrak kalır falan tabi. bunlar artık benim icin yan etkiler oldu.
  • göz altlarına uygulanabilirliğini merak ettiğim serum. içeriğine bakınca göz kremi ile birebir aynı görünüyor.
  • dün bağdat caddesi şubesine gittim ve oradaki satış danışmanı özellikle bu ürün için bastıra bastıra sivilcelenmeye meyilli, akne geçmişi olan biri miyim diye sordu. çünkü bu ürün bu tip ciltlerde minik pıtırcıklar foşurdatıyor arkadaşlar. çeço gibi alacağınıza tester isteyip deneseydiniz, bi sorsaydınız bakim uygun mu bana bu ürün diye ama nerrdeaaaa...
  • tüylenme yapıyor. yanakta! yanak diyorum. elmacık kemiği bile değil. yanakta. bundan başka bişey sürmüyorum yüzüme. başka açıklaması yok. ha çok severek kullandım iki aydır o ayrı ama o tüyü görünce yanağımda -yanak- başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
    şişenin de daha yarısında bile değilim. yazık günah. 250 lira bayıldım bir de mal gibi. hayatımda aldığım en pahalı şey olabilir kendisi.
    demek ki neymiş, bir anda gaza gelip sırf pahalı diye markaları/ürünleri matah bir şey sanıp hemen sürmeyeceksin. hatta gaza gelip aynı markanın, yine el yakanfahiş fiyatlı göz kremlerinden birer ikişer almayacaksın.
    yazık günah! yanakta. tüy. siyah. kendimden tiksindirdi beni yeminle. paramı yanayım, canıma mı.