• türkiye pazarına canavar gibi girmiş marka. bugün istinye park'taki mağazalarına gittim ve şahane şeyler vardı bence. fiyatlar mac seviyesinde olur diyordum ama beklediğimden çok çok daha ucuz çıktı.

clinique'in chubby serisine benzeyen mat rujları muazzam. 40 liraya simli olmayan sedefli highlighter sattıkları için bile her daim başımın üstünde yerleri olacak. benefit'in girl meets pearl ve high beam highlighterlarını da kullandım, cidden efsane ürünler ama kiko f/p bakımından şahane. göz ürünlerini denemedim, zaten göz makyajı da yapmam pek o yüzden bilemeyeceğim.
  • italya' nın flormar' ı.
  • ülkemizde biraz abartılmış bir marka olduğunu düşünüyorum, keza kullandığım ne ruju ne de maskarası bana “tam da budur” dedirtmedi. maybellinin bazı mascaralarından dahi fiyat performans açısından çok daha memnun kalabilirsiniz. büyük moda evi markalarını sıralama dışında tutuyorum tabii ki.
  • ben kaş kalemini, kardeşim de finishing pudrasını kullanıyoruz. beğendik. ben rujlarını denedim beğenmedim de beğeneni de çoktu. ülkemiz gibi bu konuda sınırlı bir içeriğe sahip ülkelerde çok giderli olabilecek bir kozmetik markası.
    farlarını kullanır mıyım bilmiyorum. çok ileri seviyede toprak tonları, nude tonlar içeren yüksek pigmentli far renkleri yoktu diye aklımda kalmış. kahverenginin 20 ayrı tonunu vermeyen bir markanın farlarına çok yanaşmam ben. kahverengiye çalışacak bir marka. ona yürüyecek, ondan ilerleyecek bence.
  • ojelerini begendigim marka.
  • her ürününü denemedim ama bu markanın rujları efsane. mat, parlak indirimde birçok rengini satın alın. hem içerik hem fiyat, hem kalıcılık anlamında mac’ten kesinlikle daha iyi. yüz grubu ürünlerini denemedim. ama fırçaları da gayet iyi, özellikle karıştırma fırçası. videolarda fazla bahsedilmiyor, sallamayın onları. o videolarda bedava gönderdikleri için öve öve bitiremedikleri çoğu markadan iyi kiko.
  • ilk olarak bir yerli bloggerdan görüp yurtdışına çıkar çıkmaz ürünlerini temin ettiğim marka. türkiye’ye geldiği iyi oldu ürünleri kaliteli , mat rujları tereyağı gibi kayıyor, rimeli ve ojeleri de başarılı. dönem dönem 6 al 3 öde kampanyası oluyor. instagramda fotoğrafına iyi yorum yaptığım için bana rimel gönderen marka. kiko 01 nolu görkem karmanın favori ruju da var, o serinin yapısını biraz değiştirdiler beni tek bu konuda üzdüler.
  • italyan kozmetik markası. ürünlerinin kalitesi karşısında fiyatlarının uygunluğu akıllara ziyan. maskaraları ile gönüllere taht kurmuş markadır bir de. kapatacıları da bir o kadar iyidir. ancak ne yazık ki türkiye'de satılmıyor.
  • bugün capacity avm'de nihayet açılan pek sevdiğim italyan kozmetik firması. bakalım fiyat politikası nasıl olacak, 6 euroluk rimelleri ne kadara satacaklar bakalım...
  • power pro nail lacquer serisindeki 83 numaralı oje için ve hızlı kuruduğu için teşekkürü bir borç bildiğim italyan kozmetik markası. iyi ki varsın kiko.
hesabın var mı? giriş yap