şükela:  tümü | bugün
 • tarkan'in 1992'de piyasa cikardigi ilk albumu yine sensiz'in hit parcasi. sozleri $oyledir:

  takmış takıştırmış
  sürmüş sürüştürmüş
  bir dağınıklık, bir rüküşlük
  kıl oldum abi

  giyinmiş rengarenk
  perperişan hali
  üstelik çorabı da kaçmış
  kıl oldum abi

  kaçacak yer ararım
  görsem karanlıkta
  basına güneş mi geçti
  ne oldu sana?

  kendine gel kendine
  dönde bir bak haline
  aynalara küsmüsün
  kıl oldum abi
 • tarkan acaba bu klibi şimdilerde izlediğinde "oha ne iğrenç dans ediyormuşum" diyor mudur acaba diye düşünüyorum. hey gidi tarkan hey, nereden nereye... kıl oldum abi'de kolları açıp götü öne arkaya atmak suretiyle dans eden tarkan nerde, kuzu kuzu'da zilleri kemeri takıp oynayan tarkan nerde...
 • --- spoiler ---

  oha ! klibi bi ara izledigimde, ulan hayata bak şimdi orda dans eden adamlar kim bilir nerde falan demiştim bitanesi g.ergen in kocası çıktı. hayata? bak anasını satıyım... şimdi bu sarışın velet kıvanç tatlıtug , safinaz kılıklı hatun da jennifer aniston falan çıksın da tam olsun

  --- spoiler ---
 • tarkan adlı genç müzisyenin ilk kaseti yine sensizin a yüzünün ilk şarkısı. yakın zamanda şarkıya klipte çekmiş, kullanılan efektler ve kostümler şahane. izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim. bu çocukta iş var, demedi demeyin.

  ayrıca kaset almaya gücü yetmeyenler bana özel mesaj yoluyla ulaşırlarsa uygun ücret karşılığı 90'lık kasetlere çekip yollayabilirim. boşta kalan tek yüze de yabancı karışık benden hediye.
 • sanırım palyaço ilgimi başlatan bir klibe sahip bu parça. tarkan'ın üzerindeki sarı-siyah kareli (ekose mi desem bilemedim.) pantolonu sadece palyaçolar giyer diye tahmin ediyorum. tarkan'a ''oo ne yakışıklı süper popçu'' filan derken palyaçolara aşık olur hale gelmişim ben. millet onlara bakıp fobi geliştirdi ben ise aşık oldum. freud'un vardır bir açıklaması. herkesin aksine ben tarkan'ı sevmiştim bu şarkıyla, ayrık dişlerle filan hiç de kıl olunacak bir hali yoktu mega olmadığı zamanlar
 • kurtsuz tarkan beylerin hatırlamak istemediği dönemin ilk ve çıkış şarkısı, bununla tanıdık biz onu.

  kendine gel kendine
  dön de bir bak haline
  aynalara küsmüşsün
  kıl oldum abi!

  diye bir nakarata sahipti.. sözlerini alpay aydın yazmış, müziklerini tarkan tevetoğlu hazırlamış.. evet şu anda bunu (bkz: yine sensiz) dinlemekteyim ve çok mutluyum!
 • klibinde tarkan'ın kirli sakalının 3 saniye içinde keçi sakala ve bir 3 saniye onra nasıl tekrar kirli sakala dönüştüğünü hayretle izlediğim şarkı.
 • 90lı yılların başındaki, çıkış şarkısına oyuncaklı klip çekme tandansını sonuna kadar yaşayan ve yaşatan güzide video klip.

  http://www.alkislarlayasiyorum.com/…/kil_oldum1.asf adresinden temin edilebilirdi, link çalışsaydı.
 • giris sahnesi ile insanı derin dusuncelere surukleyen bir klibe sahip sarkı.

  cıldırmıs bir kopek tarkan'ı kovalamaktaydı. bankın arkasına kacıyordu tarkan sonra da. ne mantıkla oraya konmus, ne mantıkla klibe alınmıs, niye kimse itiraz etmemis anlamak cok guc.

  ha sarkıyı anlamak cok mu normaldi de onu anlamak guc olsun, o bambaska bir tez konusu.
 • "kaçacak yer ararım görsem karanlıkta
  başına güneş mi geçti ne oldu sana" şeklinde bir bölümü olan tarkan şarkısıydı bu. klibi tarkan, korkunç çirkinleştirilmiş bir kadın ve bir maymundan oluşmaktaydı.

hesabın var mı? giriş yap