şükela:  tümü | bugün
 • amansız muhalif ve ülke sevdalısı devlet bahçeli'ye ait vecize. aynı konuşma içerisinde o kadar çok yalakalık var ki hangi birini seçip yazacağını bilemiyor insan. bir de şunu demiş ;

  türkiye'nin bu kadar sorun ve sıkıntısı varken, anamuhalefet liderinin sorumlu ve ahlaki davranmak yerine, eline geçirdiği belgelerle fırsatçılık yapması, bu vesileyle siyasi rant hevesine kapılması bir defa samimiyet ve dürüstlükten uzak siyasi bir tavırdır. türk siyasetinin doğru olup olmadığı belli olmayan belgelerin tesir altına girerek istikrarsızlık ve kavgaların yörüngesine kayması büyük bir talihsizlik ve yanlıştır. türkiye husumetini meslek ve hedef edinmiş çevrelerin eline koz veren, milletimizi ve devletimizi belirsizliğin, kör dövüşünün içine çeken siyasi aktörlerin varlığı bize göre bir utanç kaynağıdır.

  ilgili haber

  iktidar partisinden daha yüksek tonda, onlardan bile daha rezil bir dil. elindeki belgelerle fırsatçılık yapmak ne demektir bilen beri gelsin.

  türkiye'de bir utanç ve onun kaynağı varsa sen hepsine yeter de artarsın diye düşünüyorum devlet bey.
 • bahceli aciklamasi.
  serefini, haysiyetini satmak icin bir insana ne teklif etmis olabilirler?
  ya da ellerinde ne tür bir kozlari var?
  belki de sorulmasi gereken soru 2.sidir.
 • reis’te sana kasetler ile tehdit ve şantaj yapıyor sanırım
 • devlet bahçeli gerçekten ne söyleyeceğini bilmiyor bazen.

  alenen belgelerin gerçekliğini kabul etmiş bu cümleyle.

  çok enteresan bir adam.
 • ulan siz demiyor muydunuz türkiye'nin en büyük eksiği muhalefet diye. adam kırk yılda bir doğru bir şey yapıyor senin benim hakkımızı savunuyor. bırakınız devam etsin efem.