şükela:  tümü | bugün
  • bu adam ne zaman belge açıklasa ve kaynağını sormasak kıçımıza patladı mevzu. ilk çıktığında belgelerle parlatıldı, kaynağı ne bu belgelerin demedik, sormadık.

deniz baykal’ın kasetinin çıkarılıp istifa ettirilmesi,
    bu adamın genel başkan olması,
    devlet bahçeli’nin kurmaylarının kasetlerinin çıkarılıp istifa ettirilmesi,
    mhp’nin baraj altında bırakılmaya çalışılması,
    mit’e operasyon çekilmesi,
    17-25 aralık yargı darbesi girişimi ile sonuçlandı. bu olayların fetö operasyonu olduğunu bugün öğreniyoruz.

sonra kılıçdaroğlu’nun belgeleri birden kesiliverdi. senelerce kimse ne belgeleri sordu, ne kaynağını, ne de yeni belge çıkardı ortaya.

şimdi yine belgeleriyle gündemde. doğrudur yanlıştır. doğru ise iktidar hesabını versin. babamın oğlu değil. ben darbecilere ve kökü dışarıda fetöcülere karşıyım.

ama yine kimse bu belgeleri kim veriyor? bu belgelerin kaynağı neresi diye sormuyor?

akp gerekirse seçimle gider, hesap da verir. ama bu belgeleri servis edenler fetö gibi darbeci terörist örgütlerse ülkenin bir yüz yılına daha çöreklenirler, kimse de gönderemez bir daha.

tarihten zerre kadar ders almıyoruz, bir 15 temmuz daha yaşanmadan aklımız başımıza gelmeyecek mi?

(bkz: kemal kılıçdaroğlu'nun belgelerinin kaynağı)
  • (bkz: taşerona kadro)

ayrıca lordum, şu sabire meltem banko'nun senin avukatlığını yapma meselesini bi açıklayıver yau.

uyuyamam ben şimdi. karnımda gazlar.