şükela:  tümü | bugün
 • sözlük solcuları (bkz: bim'de aşk yaşayan çifte kumrular) tarzı trilyarda bir denk gelecek mütedeyyin çiftleri gizli kameraya alıp afişe ettikçe, sırayla servis edeceğimiz chp binası fantazilerinden sadece biri..

  görüntüler gerçek arkadaşlar hiç kasmayın.

  elvis binayı terkeder etmez chp binasında balıketli ablalar striptize başlıyorlar. yandaş gazetelerden edinilen duyumlara göre dans eden abla ve onu günübirlik zıplatan ponytale abi kovulmuş.

  şimdi bu tarz görüntüler yayınlandıkça chp'den birileri kovuluyor yerlerine yenileri atanıyor malumunuz üzre. ona göre mütedeyyinlere saldırırken ikinci defa düşünülmesinde fayda var kanaatindeyim.

  edit: cunciko uyardı binayı terkeden elvis demişim kılışdaroğlu olcaktı.
 • bim'de aşk yaşayan çifte kumrular ile sidik yarıştırmak için öne sürülen kadın. ne alakası var lan? biri halka açık yerde aleti çıkartıp kadının eline veriyor. etrafta da çoluk çocuk geziyor! diğeri halka açık olmayan bir yerde gerçekleşmiş olay. hem madem bu kadar büyük skandalsa 3 senedir neden başlığı açılmamış?
 • bim sapığı bu ülkenin muhafazakarlarının bilinç altıdır. sen de partin de içinden çıkan herkes de aynı sapıklık ve ahlaksızlığın parçasısınız. yeminle sizi ışığa çıkarmamak lazımmış, kokunuz geliyordu da cisminize şahitlik etmiyorduk.
 • biz şunu gerçekten anlayamıyoruz:

  ülkenin 55%'i öyle ya da böyle bir fikir etrafında buluşmuşlar. ki bu bizim gibi büyük ülkelerde 45 milyon gibi inanılmaz nüfuslara denk geliyor. yetmemiş kanlarıyla askeri müştereklerini savunmuşlar ve henüz aradan iki ay geçmeden birtakım olaylar tüm bu kesime yıkılmaya çalışılıyor sanki bu gibi ekstreme gizli kamera olayları bizim yaşam tarzımışmışcasına algı ile oynanıyor. peki biz de diyoruz ki onca kaset varken hatta muhalefet liderleri/il başkanları değişmişken bir kenarmahallede nefsine yenik düşmüş çiftin ilişkisi niye adalet ve kalkınma partisi ve ona oyverenlerin hayat tarzını senbolize ediyor? paralel yapı hangi yıl yükselişe geçti ve hangi yıllarda feyk sol ilçe teşkilatları kuruldu, hangi yıl feyk başkan kasetle geldi hangi yıllar arasında feyk cem evleri kuruldu bunları da bim gibi gözetlesenize.
 • velev ki, sapıklık yapan her akp'li videosu için sapıklık yapan başka bir chp'li videosu buldunuz.

  e ne olacak, herkes aklanmış mı olacak?

  kaldı ki link vermeyi bile beceremeyen başlık sahibinin kastettiği, sonradan linki verilen dans videosuysa, karşılaştırma yapmayı beceremeyen beyin damarlarınızı neyle doldurduysanız söyleyin de uzak duralım.
 • (bkz: bim) in güvenlik kamerasını gizli kamera sanan bazıları tarafından servis edilecek video sanırım.

  denk gelirseniz korumaya alın böylelerini.

  (bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)

  düşünsenize bim in ortasında elalemin teyzesinin eline veren amcayı savunmak zorunda kalmışsınız. rabbim düşmanımın başına vermesin.
 • (bkz: bir siktir git dedirten dinci zırvaları)

  2 tane kadının dans ettiği 3 saniyelik videoyu tekrar tekrar ekleyip bir ahlaksızlık olarak lanse eden dincilerin saçma haberi. ulan her yeriniz pislik olmuş gelmişsiniz normal bir dans görüntüsünden saçma sapan bir haber çıkarıyorsunuz. işte bu yüzden mal geldiniz mal gideceksiniz.
 • bim'de kameralar gizli degil, acikta olur ve bim magazanin kameralarla izlendigini belirten levhalar asmakla kalmaz, o kameralarin gorutusunu kasadaki monitorlere de verir. musetriler de gorur.

  akplisin ve bim'deki kumrularin da akpli olduguna eminsin. ama onlari kinamak yerine chp'ye vurmaya calisiyorsun ne alakaysa. bunu yaparken de utanmadan sozluk solcularinin iki yuzlulugu diyorsun.

  solcular insanlarin yiyismesine karismaz. karisanlar senin gibi dinci aclar. ama nedense yiyisenleri kendine yakin gorunce elestirecek delikanliligi gosteremezsin
 • (bkz: kes lan siz birbirini siken adamlarsınız)

  dans eden kadın mı ahlaksız geldi?
 • türkçe bilmeyen bir trollün hedefindeki abla.

  ikiyüzlü olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu...yoksa dindar olmak ya da dinsiz omak değil. nohut beyniniz olduğu için bunu bir türlü kavrayamıyorsunuz.