• ilk röportajdaki dansözün kılıçdaroğlu'na giydirdikten sonra "haa erdoğan söylediyse doğrudur" demesi yetti. sonrasını izlemedim. bu nasıl bir biattır ulan? yahu bu adam da bir insan, siyasetçi. peygamber değil. kaldı ki peygamber dahi kur'anda uyarılmıştır.

bitmişiz.
  • putperestliğin videosudur.
  • ne güzel kıvırıyorlar. siyasal islam'ın özeti olan video.
  • sonra kılıçdaroğlu halka inemiyor diyorlar. bu yawşakların seviyesi için mağmaya inmek lazım. bunların oy kullanması nietzche nin okuma bilmeyen insana hangi kitabı okuyacağını sormak lafından farksız.
  • cehalet süper bir şey.

hiç dert tasa yok bu insanlarda, kodlanmış robot gibiler.
    kılışdar derse zaten yaramaz adam, erdoğan derse e tabi öyle.

ülkenin yarısı böyle, geriye kalan yarısı da bunlara katlanmaktan, dengesini yitirmiş durumda.

bak kaç kişi konuştu, ağzındaki maskeye hakim olamıyor adamlar daha. dış politika hakkında ne bilgisi olabilir ki?

he fikir mi? bak her konuda fikirleri var o ayrı.
  • bu halktan hiçbir şey olmaz. seçmenlik sınavı veya kurucu meclis, senato vs şart. tıpkı ingiltere ve abd'deki gibi. popülizm, din istismarı ve cehaletin demokrasinin açıklarından faydalanmasına müsade edilmemeli.
  • milyonlarca para kaldıran sözde haber kanallarının ve habercilerin yapamadığını son iki yılda sokak röportajları muhabirlerinin yapması kadar ilginç değildir.
  • muazzam üzücü bir güncel deney. ikiyüzlülük desen var, cahiliyetin en karanlık yüzü var. hayretler içinde izleyemeden kapattım. halkın gerçekleri ile yüzleşemeyecek kadar monşer modundayım şuan.
  • videonun 3:28 dakikasında çıkan beyaz saçlı bir teyze var sözün erdoğan tarafından söylendiğinin farkında ve yönümüzü avrupaya değil asyaya çevirmeliyiz diyor ama akp destekçisi hatta röportajı yapan erdoğan deyince erdoğan değil cumhurbaşkanı erdoğan diyeceksin diye düzeltiyor filan acayip fanatik aslında nasıl bir zihniyet çözemedim.

edit: @hukukokuyankanunsuz adlı yazardan gelen mesaj ile bu kadının perinçek kafasında birisi olduğunu düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap