şükela:  tümü | bugün
  • telefonla da hiçbir canlı yayına bağlanmasın diyerek de talebimizi arttırdığım kampanya. iyi insansın, hoş insansın da iyi bir siyasetçi değilsin ve hiçbir zaman olamayacaksın.
    adamların elinde zaten muazzam bir medya gücü + fitne fesat ekibi kombosu var. uzak dur allah aşkına gündemden.
    muharrem ince, partilileri de kenetlendi dile getirmese de.
  • desteklediğim kampanya. bir çuval inciri berbat etme be gandi. takıl torunlarla. çekirdek çit çitle. bu akşam yine bir programa çıkarıyorlar seni sanırım. baktılar ince'yi punduna getiremiyorlar ama sende çok malzeme var. milletini seviyorsan biraz dinlen emi.
  • (bkz: up up up)
  • benzetme açısından söylüyorum, teşbihte hata olmaz;

muharrem ince atatürk'e tekabül ederse kendisi ismet inönü'dür... sevilmiyor, sevilmeyecek, halkta karşılığı yok, siyasetten elini eteğini çekmesi dileği ile.
  • meclis seçimlerinde oyumu sana vereceğim kılıçdaroğlu, ama şimdi sessiz dur.
  • (bkz: #77457867)
  • muharrem başkan pençelerini açıyor, yarayı veriyor hooop son dakika.. kemal kılıçdaroğlu şöyle dedi böyle dedi haberleri geliyor.
    yahu adam insanüstü bir çalışma içerisinde. 38 günde sanıyorum 80 civarı miting yaptı.
    örneğin dünkü diyarbakır'da kemal kılıçdaroğlu olsa yarra yering olmuştuk. pot kırması %100'dü. bu yaştan sonra nasıl siyasetçi olunur öğrenmek istiyorss açıp diyarbakır mitingini izlesin kılıçdaroğlu.
  • kesinlikle desteklediğim taleptir. siyasetçi ve lider değilsin. hasbelkader kendini o makamda bulmuşsun ve mezhepsel refleksler ile o koltukta kalman sağlanıyor.

o yüzden gölge etme yeter.

her konuşmanda ayrı bir pot kırıp bambaşka bir polemik malzemesi veriyorsun adamlara.

muharrem ince'nin tüm emeklerini baltalıyorsun.

iyi ve dürüst bir insan olmak yetmiyor her şeye.
  • ne tv' de ne sokakta ne site ne de sokak reklam tabelalarında görmek istemiyorum .net
  • evinden çıksın da sokağa çıkmasın.
    stk ile görüşmesi mantıklı ama basına kapalı olsa daha yerinde olur.