şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "aha şimdi bi pot kıracak" hissi

  "aha muharrem'in incilerini berbat edecek" duygusu

  içten geçen sürekli "sus, sus, sus, bi sus be allah'ın cezası adam" çığlıkları
 • liderine bu kadar düşman partilileri görmeme rağmen her seçimde 25'i niye veriyorlar diye sorgulamama sebep olan hisler.
 • sus ve esir aldığın o koltuğu artık yavaşça yeni birine bırak.

  (bkz: muharrem ince)
 • kendisinin pabucu dama atilmistir. o yuzden muhalif kesimin beklentisi aciklamalariyla muharrem ince'ye zarar vermemesi.

  deniz baykal'dan sonra chp'yi bir noktaya kadar konsolide ederek buyutebildi ancak son donemde yerinde saymaya baslamisti.

  ozellikle ekmeleddin hatasindan sonra bir de abdullah gul hatasina dusuyor olmasi ayni hatayi iki kere yapmanin yaninda politik acidan ongorulerinin de yetersiz oldugunu gosterdi.

  kendine alan acmak icin medya da boy gostermeli ancak muharrem ince'nin basarisi kendisinin kariyerinin en azindan genel baskan olarak sona ermesine neden olacak.
 • keşke halkımız bu kadar mal, bu kadar hoşaftan anlamayan eşek olmayaydı da şu adamın kıymetini bileydi diye düşünüyorum...

  höt zötçü hödüklerin peşinden mal mal koşacağına iyi, düzgün, dürüst, nazik insanları lider seçebilse, örnek alabilselerdi...
 • kılıçdaroğlu'nun kırdığı öyle dişe dokunur bir potu yoktur. sadece türkiye'ye özgü bir lider profili değil aksine çok iyi bir ikinci adam olur. mesela "dosyacı kemal" olarak kalsaydı iyi olurdu. muharrem ince ise tam bir halk adamı. öyle böyle değil. kılıçdaroğlu derdini ince'ye oranla daha net, daha yalın anlatan bir kişi... ama toplumun anlayacağı dili, vücut harketlerini ince çok iyi biliyor. lafın kimin ağzından çıktığının ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermiştir.
  bu saatten sonra ince, chp'nin lideri olmuştur. seçimi kazanır mı? yüksek olasılık.