şükela:  tümü | bugün
 • iktidarın sansür uygulamalarından biridir. akp sözkonusu olduğu için hiç şaşırtmamıştır.

  gürsel tekin'e de açıklama yapıyorlar sorsanız. yani doğaçlama yalan nasıl söylenir örneği gibi adeta.

  "ya şey oldu. şey. nedir o? haa, ses kabloları bozuldu"

  şu savunma uğur dündar'ın böcekli pastane imalathanesini basmasını akla getirmiştir:

  "uğur bey bu böcek nereden geldi biliyor musunuz? afrika'dan muzun üstünde geldi."

  aynı doğaçlama yalan, aynı palavra tekniği.
 • kedi girmiştir yine bi' yerlere. hep bu kedilerin işi.
 • ileri demokrasinin en güzide uygulamalarından biridir.
 • kemal kılıçtaroğlu selahtin demirtaşı savundugu gun benım için bitmiştir ,bence pasif ve sahtekar insandır tıpkı hırsızlar köpekçiler vatan hainleri gibi milletin kanını emen buyuk iş adamlarının koltuga oturttugu biri .

  (bkz: oy vermek saçmalıktır)

  niye onların oluşturdugu sistemde yer alayım ? george carlin
 • mesleğim köken olarak ses teknisyenliği. çalıştığım kurumda dostlar alışverişte görsün mantığıyla her 10 yılda bir tanıdık bir firmadan ve yanına ihaleden sağ sağlim çıkabilecek sermayesi bulunmayan toplamda 3 firma ihaleye çağrılır. kazanan firma ve satmayı vaad ettiği yayın konsolları kuruma getirilir ve kullanım koşulları ihalenin teknik şartnamesinde adı geçen bir kaç mühendise anlatılır ve gerisi ölçü bakım teknisyenlerine havale edilir. ölçü bakım servisi zaten alt yapısı hazır sisteme entegre edilir ve yayın ve yapım hizmetleri hiç duraksamadan devam eder. tbbm tv'de çalışan bir çok teknisyen, kameran ve ses teknisyeninin menşei büyük bir oranla trt kökenlidir. ses ve görüntü ayrı kablajlar üzerinden hizmet vermektedir. video'da duyabildiğim kadarı ile sorun ses iletiminde değil görüntü taşınmasında yaşanıyor. olabilir olmakla birlikte yayın öncesi yapılan ses ve görüntü kalibrasyonu esnasında bu sorunu görmezden gelmek büyük hatadır.hele ki böyle bir sorun olabileceği varsayılarak yedekli sistemlerle çalışmak en büyük hatadır.
 • eğer konuşan rte olsaydı asla ve asla gerçekleşemeyecek bozulmaydı.

  yok eper binde bir ihtimal gerçekleşseydi,sıradaki khk ile meclis tv'den bol sayıda ihraç edilen personel olurdu
 • akp, kan ter içinde gerçekleri halktan gizlemeye çalışıyor. ancak teknoloji çağında yaşıyoruz. daha ne kadar saklayabilirsiniz? 15 temmuzda aslında ne olduğunu veya 14 yıllık akp iktidarında ne dolaplar çevrildiğini herkes bir şekilde öğrenecek. interneti keserek, medyayı bu şekilde karartarak daha ne kadar kaçabilirsiniz. açık oldunuz işte, teslim olun. siz de kurtulun ülke de kurtulsun.

  bu ve benzeri hareketleri yapanlar gerçekten aptal. bence işleri bitti, sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar.
 • chp'nin suçudur. hadi bizi bozuk kablolarla kandırdılar, siz neden anlamadınız.