şükela:  tümü | bugün
  • bir i.melih gökçek söylemi sözde enis berberoğlu içeriden kılıçdaroğlu'na haber gönderip benim 25 yıl hapiste çürümeye niyetim yok ya beni hemen içeriden çıkarırsınız ya da bildiğim her şeyi anlatırım diye tehdit etmiş. şu i. melih de olmasa var ya kime güleceğiz.

sen önce ankara'yı kime parsel parsel sattın onun hesabını ver.
  • bir gün, sırf tutuklanmamak için reisini ve bilumum yol arkadaşlarını tek kalemde satacak karakterde, olası bir darbe durumunda erdoğan beni, ailemle ve çocuklarımla tehdit ediyordu, o yüzden onun yanındaymışım gibi gözüküyordum diyebilecek tiynette, kafasına yumurta yememek için korumasının pantolonunun dibine saklanacak tırsaklıkta bir insancığın yeni zırvası.
  • tek kelime ile midemi bulandırıyor. bi malum kişi bi de bu adam. nefret ediyorum sizden. bir daha hayatım boyunca da hiç kimseden böylesine nefret edebileceğimi sanmıyorum.
    asıl tutuklanmaktan korkan kendisi. ve korktugu için türlü saçmalıkları, türlü şekillere girerek yapmaktan çekinmeyen bir zavallı beyanı. ve en ufak bir söylem ile içerde yatan binlerce insan var. hal böyle iken asıl tutuklanması gereken bu kişi zira muhterem hoca efendi diye yakarışlarınızın belgesi internette duruyor her daim. sen hoca efendiye fetö diyemezsin diye attığın tweetler hala duruyor. videolarin da öyle.
    midemi bulandırıyorsun , kusmak istiyorum.
  • doğru tarafı var;
    kılıçdaroğlu yürümeseydi en geç iki yıl içinde tutuklanırdı,daha önce hdp milletvekilleri ifade verirken kıyamet kopuyordu şimdi içeri atıldığında kimse ne oluyor demiyor,alıştık çünkü hukuk'un yerle yeksan edilmesine.kılıçdaroğlu enis berberoğlu için yürümedi bence,enis'ten iki tık sonrası ana muhalefet lideri,ölçmeye gerek yok,tarih cezaevindeki ana muhalefet liderlerini çok yazdı.
    melih gökçek kk hakkında değil ama bir başkası hakkinda çok şey bildiği için rahat.
  • biri bu adama söylediklerinin akılla bir bağı olmadığını söylesin ve susmasını rica etsin. yok tollük yapacaksa da belediye başkanlığını bıraksın. koskoca ankarayı bir troll yönetiyor.