şükela:  tümü | bugün
  • 12 haziran tarihli star gazetesinde yayinlanan siirt roportajinda, siirtli bir iscinin iddiasi.

kurtaj

linke tiklamak istemeyenler icin ozet:

"chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu’nun ssk genel müdürü olduğu dönemde ambulanslar parayla geldiği için insanlar ölüyordu. hiç unutamıyorum annem doğum yapacaktı. fenalaştı ambulans çağırdık para yok diye gelmedi. taksi çağırdık siirt’in çıkışında yolda annemi kaybettik. allah tayyip erdoğanları çoğaltsın ki kılıçdaroğlu gibileri bir daha gelmesin"

la hani kopekler cekiyordu ambulanslari? acaba kilictar parayi, kopekleri beslemek icin mi aliyordu?
    tabi ssk genel muduru neden ambulanslardan sorumlu onu da anlamadim. chp iktidarinin saglik bakanligi sorumlu olmali
  • tabi tabi eskiden ambulanslardan da sorumluydu ssk.
  • hatta okul ve eğitimden de ssk sorumluydu.

inanmayanlar (bkz: tarihi osmanlı mecmuasının 3. cüzünün 1912. sayfasına bakabilirler)
  • sene 1990. o dönemi hiç unutamıyorum. paramız yok, paramız olmadığı için henüz ibb başkanı olmamış olan recep tayyip erdoğan bizim eve doğal gaz bağlatmamış. ev dediğime bakmayın, daha inşaat bu kadar gelişmemiş, derme çatma mağaragibi bir yerde yaşıyoruz. dedemin apandisiti tuttu. alaska'dan ithal husky'lerimiz yok tabii ama sokak köpeklerini bağladığımız kızakla dedemi koştur koştur hastahaneye götürmeye çalışıyoruz. bir yandan da aklımızda deli sorular: hastahane'de mr yok, kuyruk çok, kılınçdaroğlu ssk'yı batırmış falan. işte ben bu acılarla, bu dipsiz sorularla boğuşurken dedemden bir hırıltı geldiğini duydum. ben fark edene kadar sokak köpekleri dedemi yemişti. uzaklardan gelen deri pantolonlu ve zincirli tipler de kemiklerinin üzerine işediler. tabii o zamanlar kamera olmadığı için bilmem kaç yüz cuma geçmesine rağmen görüntüleri paylaşamadık. demem o ki, tek partili dönem çok kötüydü.
  • (bkz: turgut özal'ın ölümü araştırılsın)

bakın arkadaşlar kılıştar 1992'de ssk'nın başına geldi ve turgut özal 1993'te vefat etti.
  • gölcük depremi kılıçdaroğlunun osurmasıyla meydana gelmiştir hatta.
  • babamı kılışdar zehirledi! - ahmet özal
  • (bkz: thanks obama)
  • (bkz: para yok diye gelmeyen ambulans)
    arkadaş bu nasıl bir iktidar hırsıdır, kaç para verdiniz de adam ölmüş anasını yalanlarınıza alet etti? midesiz köpekler.

edit: (bkz: tayyip erdoğan yüzünden ölenler)

(bkz: berkin elvan)
    (bkz: ali ismail korkmaz)
    (bkz: ahmet atakan)
    (bkz: ethem sarısülük)
    (bkz: mehmet ayvalıtaş)
    (bkz: medeni yıldırım)
    (bkz: hasan ferit gedik)

bunlara ek olarak binlerce şehit, darbe tiyatrosunda sivil darbe yapabilmek için feda edilen 249 şehit.

yeterli mi daha sayalım mı?
  • oğlunun cansız bedenini 16 km kar altında mezara taşıyan baba ve küçük muharrem taş

çocuklarını ısıtamadığı için, kızının eline fön makinasını verip yan odada intihar eden anne

henüz 2.5 aylıkken açlıktan ölen kübra bebek

kanser hastası genç kadının eline para sıkıştıran akp bakanı

(bkz: şehir hastaneleri soygunu)

sgk'nın verdiği hizmeti her gün biraz daha kısması

sağlık sektörü özet