şükela:  tümü | bugün
  • kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:
    "gerçekten bizi derinden yaraladı. sözcü'ye yapılan operasyon kabul edilemez (kabul edildi)..... bütün yargı mensuplarına çağrı yapıyorum: siz adalet dağıtmakla yükümlüsünüz. sizin bulunduğunuz makamlar kutsal makamlardır. bu makamlar siyasi otoriteye teslim edilemez (teslim edildi)."

    sayın kılıçdaroğlu, bugun sozcü'ye feto operasyonu yapıldıgında hala insanları sokaklara dökemiyorsanız, cumhuriyet gazetesinin geri kalanı da içeri atıldığında aynı sözleri söyleyecekseniz, zaten sizin için geldiklerinde bundan kimsenin haberi olmayacak bile. ellerim ayaklarım beynim uyuştu sizin muhalefetinizi izlerken.
  • doğru bulmadığını hemen anladığımız açıklamadır.
  • o kadar sert ki; nazizm onun yanında greenpeace kalır.
  • çok sert açıklama. o kadar sert ki, borsa tepetaklak, dolar 4 buçuk bandını görmek üzere. dünya liderleri birleşmiş milletleri olağanüstü toplantıya çağırdı. kk'nın açıklamasının ardından suriye'de taraflar arasında geçici ateşkes çağrıları yapıldı. dünyanın gözü türkiye'ye dönmüş durumda. buzullar erimeyi durdururken, pandalar çiftleşmek üzere harekete geçti. ronaldo ve messi'den "artık bizi kıyaslamayın, hepimiz kardeşiz" açıklaması geldi. insanlık tedirgin durumda. ilerleyen saatlerde, abd'nin kk'nın açıklamasından doğan kaos havasını bir nebze hafifletmesi için kyoto protokolünü kabul ettiğini açıklaması bekleniyor. dünya hiç olmadığı kadar zorlu bir sürece girdi. elon musk'un mars projesini iptal etmesinden, con snov'un yaklaşan tehlikeye karşı white walkers'larla işbirliğine gitmesinden endişeleniliyor.
  • kılıçdaroğlu'nun yurtdışından yönetilen bir siyasi operasyonun piyonu olduğuna bende artık inanmaya başladım.yumuşak başlılığıyla hepimizi yıllardır uyuşturdu işlerin bu noktaya gelmesini sağladı.demokratik adamdır efendidir dürüsttür vs geçiniz efenim,ihtiyacımız olan bunlar değil.sert üslubu olan birine ihtiyacımız var.normalde seçim kaybeden birinin yükselmemesi lazım.ama kılıçdaroğlu istanbul seçimini kaybedip chp nin başına geçti.bu işte bir terslik var mı yok mu şimdi? chp nin başında da yıllardır kaybetmeye devam ediyor ve beraberinde biz de kaybediyoruz.
  • sert tepki? chp'nin sertleşme sorununu bir kez daha gözler önüne sunan kılıçdaroğlu .... .. .