• (bkz: kılıçdaroğlu ve adamları sakın beni öldürmesin ha)

edit: ciddi ciddi ülkeyi chp'nin yönettiğini sanacak kadar dünyadan bihaber insanların varlığını gösterendir.
  • kadının tepkisinden ziyade, kadına verilen tepkiye dikkat çektiğim olaydır.

aynısı akp'ye olsaydı teyze, amca, genç, sakat demeden yaka paça dövülerek götürüleceği hatta sürüm sürüm süründürüleceği bir olayda sadece "tamam olabilir tepki vermeyelim beyler" denip olaysız dağılmaları... bilmiyorum. söyleyeceklerim bu kadar.
  • " teyzeyi böyle rahat bırakırlar mıydı?" dedirten başlık

(bkz: ya bakan olsaydı)
  • memleketi 10 seneden fazla bir süredir kılıçdaroğlu yönettiği için haklı bir tepki.
  • kadın haklı, onca dönem varken, sen git chp'nin 15 senedir tek başına iktidar olduğu döneme denk gel. olacak şey değil. çıkışmasın da ne yapsın? zavallı teyzecim.
  • türkiye'de solun zayıflığı, görüşlere olan saygısının zayıflık olarak algılanmasındandır. şimdi içinin cehaleti yüzüne vurmuş bu hanımefendi bırakın akp'li bir bakanı, tarafsız konumdaki bir il valisini bile protesto etseydi alın o gavatı getirin bana tepkisiyle karşılaşabilir ve gözaltına alınarak her türlü psikolojik baskıya tabi tutulabilirdi. hatta bu eylemi gerçekleştirecek aslan yürekli rişarların durup dururken hapse atılması ve eşinin dostunun dükkanına birden bire ceza kesilmesi son derece mümkün. altı asırdır biat etmeyi ve el etek öpmeyi vacip bilmiş güruha kendinizi zayıf göstermeyin!

edit; imla.
  • aynı teyze "allah'ım benim canımdan al erdoğan'a ver" veya, çıkan yolsuzluk haberleri üstüne "çalıyorsa benden çalıyor sanane" diyebilecek teyzedir. tahminimce okumamıştır. haberleri az biraz ana haber reklamlarından denk geldiği kadar takip ediyordur ve yancı bir kanal izliyordur. mutsuz, monoton boş bir hayatı vardır. bu çıkışıyla hayatına renk katmıştır. dedikodu seviyordur. ortamlarda "kemal kılışşştaroğlunu bir bozdum kiiiii" havası atacaktır. ama bu daha hiçbir şey. bunun okumuş bilgili olanları vardır ki daha fazla korkmalı.
  • bu tip teyzeleri uzun uzun konuşturmak lazım. halkımızın engin enformasyonlarından yararlanmak lazım.

papağan gibi trt haberi tekrarlayacak muhtemelen ama yine de bir umuttur.
  • cahil bir kadının cahilce ve aptalca eylemidir.

kendini komik duruma düşürmekten başka bir şey yapmamış teyzem.
  • tipe bak lan, bu kadın chp'yi desteklese ben kendimden şüphe ederim.
    (bkz: çomars gonna çom)
hesabın var mı? giriş yap