şükela:  tümü | bugün
  • ''herkes sokağa döküleceğiz diyor ama müteahhitler konfederasyonu başkanı kilogram fiyatı 3 liraya doğru yaklaşan demir çelik üretimindeki fahiş fiyat artışları artık canına tak etti. bıçak kemiğe dayandı binlerce müteahhit sokağa dökülecek. kadınlar öğrenciler yürüyor biber gazı yiyorlar hadi müteahhit kardeşlerim biber gazı hayırlı olsun sizler de bir sokağa çıkın bakalım.'' şeklinde olan, gün itibariyle gerçekleşmiş acı olay
  • iyi (bkz: svihs) dememiş.*
  • "chp 'nin iktidar olmasindan korkma sebebi olmasın o!"dur
  • az bile yapmistir.

kufur etse yeridir.

ne demisler: deveye diken insana siken yarasir

can yucel'i de analim.

"bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz,
    lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?"
  • kesinlikle oyu artsın istemiyor. sırf şu bile yeter ki yığınla örnek var.
  • müteahhitlere svihs diyorum ben de.

dediği de dalga geçmek falan değil, akp dönemi hak aramanın özeti. onlar da sokağa dökülsün, onlar da biber gazı yesin. biz ağaçlar kesilmesin diye ya da madenler tekrar devletleştirilsin, daha fazla işçi ölmesin diye biber gazı yerken iyiydi.

ayrıca aranacak hak falan da yok. akp'nin inşaat balonuna binip zamanında terk etmeyen insanlar bunlar. bitcoin mağdurlarından farkları yok. onların ne kadar hakkı varsa bunların da o kadar hakkı var...

şu başlıkta "işte chp bundan oy alamıyor" diyenlerin hiçbirisi hayatında bir defa chp'ye oy vermemiştir. chp seçmeni sırtını akp'ye dayayıp para kazananlara genelde svihs diye yaklaşır. hele de ölen madencilerin yakınlarını tekmeleten şahısları bilen insanlar batmış müteahhitlerle ya da turizmcilerle dalga geçen insanlara zerre tepki koymazlar.

algı operasyonunuzu az ötede yapın
  • işte görüyorsunuz chp zihniyeti bu.

benim müteahhit kardeşim hakkını aramak için sokağa çıkıyor bu zihniyette görüyorsunuz onlarla alay ediyor.
  • kk'nın bin tane şeyi arasından en acayibi en önemsizi.
  • akpli mesleği olarak ün kazanmış bir güruhunda,hak(sızlık),hukuk(suzluk) gibi terimlerle tanışmaları açısından olumlu görüyorum . tayyip erdoğan nasıl bir insanmış ki , memlekette nefret ettiğimiz fetöcüsü, taksicisi ,mütahiti kim varsa hepsiyle tartıştı . sıra akpartide reis,sen yokken kıskanıyorlar
  • bugün belediye meclislerinin yüzde 80'i müteahhit dolu. neden peki? çünkü imara açılacak yerleri önceden tespit edip rant peşinde koşmaktan.bunlar batarsa bunlara su veren itfaiyenin hortumuna...