şükela:  tümü | bugün
 • basının karşısına çok sinirlienmiş gibi çıkmasından belliydi zaten bu gayreti.

  (bkz: kılıçdaroğlu istifa etsin kampanyası)
 • yalancıyı sikseler kucaktan inmezsiniz amk diyerek karşı çıktığım bir başka zırva.
 • "sigara içmeyin"kampanyalarında sigara içenleri gösterip tiryakilerin paketlerine davranmalarını sağlayan gizli reklamlar gibi kılıçdaroğlu da "chp'nin değil" diyerek bunu yapmaktadır.

  beceremiyor tabii o ayrı.
 • akp'ye oy vermişte, her nasıl olduysa(!) marjinallerin gazına gelip direnişe katılmış insanları yeniden apolitize etmek için uydurulmuş has bi has akp politikası, söylemi, yalanı, dezenformasyonu
 • böyle bir şey yoktur. yahu bakıyorum da bizim milletin de rte kafasından pek farkı kalmıyor bazen. ota chp boka chp. bu ülkenin insanları dünyanın en temiz muhalafet ruhuyla sokaklara döküldü, direnişe geçti. ana muhalafet partisinin başkanı olarak buna destek vermek, kendini içerisinde hissetmek ve hissettirmek kadar doğal bir şey var mı? bu sivil direniş tabi ki partiler ve ideolojiler üstüdür, o da bunun farkında olarak sadece meclisten bir aracı olmanın bilinciyle destek vermiş, sağduyu çağrısı yapmış, olayların en az zararla devam etmesi için üzerine düşeni yapmıştır. bunu garipsemek, bu kadar dışlamak abesle iştigaldir. bu direniş chp, mhp, bdp değildir elbette. ip, tkp, mor çatı, lgbt de değildir elbette. hepsini kapsayan, kucaklayan, ama en üstünde demokratik direnişi ile derdini anlatan bir tolerans devrimidir. dışlanmaktan şikayet ederken kendini bunun parçası görenleri her ne sebeple olursa olsun bu kadar itici algılamak hoş değildir ve yanlıştır.
 • az önceki grup toplantısında yaptığı konuşmayı dinlememiş gerizekalı beyanatıdır. direnişin halkın direnişi olduğunu, hatta yaptığı hiçbir mitingde bu kadar genç insanı bir arada görmediğinden bahsetmiştir. ama gel gör ki, yalancıyı sikmiyorlar. gerizekalılar da böyle yalanlar savuruyor.
 • eylemler boyunca tahmin ettiğimden oldukça olgun davranan chp'ye ve kemal kılıçdaroğlu'na akp'liler tarafından uydurularak söylenilmiş dezenformasyon'un adıdır. hiç öyle kendine mal etme gibi bir durum yok. akp'lierin amacı muhatabaı kılıçdaroğlu olarak alarak olayı kolay güreştikleri bir rakibe endekslemek. ama yemezler koçum. an itibariyle karşınızdaki muhatap halk bakalım nasıl karşılarına çıkacaksınız.
 • her boku chpye atmaya bayılan, o atmosferi solumadıkça o kadar farklı insanla bir araya gelip bir şeyler için savaşmadıkça öyle klavye başından bıkbık etmeye hakkı olmayan insanın saçma sapan lafıdır. chplinin de orada olması bu direnişi chpnin başlattığı, mal ettiği anlamına gelmez gelemez, direnişin destekçisidir doğru, kendi gibi bir çok parti ile birlikte parti kavramından koparak vatandaş olarak direnmeleri de en büyük haklarıdır. sonuçta muhalefettir, olanlara bitenlere evinden sizin gibi klavye başından takip etmesini bekleyemezsin. orada olmalarını, direnmelerini suçlayamaz, tüm olanları onlara mal edemezsin, oradakilerin yanında bulunmaları da önemli bir davranıştır. sen burada bunları yazarken bak daha neler oluyor, al sana chp;
  işte bunlar hep chp (!)
hesabın var mı? giriş yap