şükela:  tümü | bugün
 • biliyorsunuz son zamanlarda ırak ve suriye'de islam adına savaştıklarını iddia eden çeşitli gruplar türedi. en ünlüsü ışid olmak üzere bu şekilde onlarca örgüt bulunuyor. bu örgütlerin finansmanını biliyorsunuz emperyalistler yapıyor. hatta amerika'nın ışid'e silah verdiği ispatlanınca artık türkiye'nin ışid'e yardım ettiği iftiraları bıçak gibi kesildi ve korkunç bir sessizliğe büründüler.

  emperyalistler bu gruplara jihadist yani cihatçı diyorlar. peki bize göre bu gruplar cihatçı mı? asla!! peki kılıçdaroğlu bu gruplara nasıl sesleniyor? el cevab: cihatçılar.

  bu dil emperyalistlerle aynı değil mi? terörist diyebilirsin, kukla diyebilirsin, emperyalist iti diyebilirsin ama cihatçı diyemezsin.

  bu dil düzeltilmeli, yoksa maazallah emperyallerle aynı safta olduğunu düşünmeye başlayacağım.
 • (bkz: mahmut)
 • yahu cok dogru bir tespit yapmissin pes dogrusu. ne o oyle bop esbaskanligi kasilmalari, yok her turlu milliyetciligi ayaklar altina alma naralari, yetmezmis gibi tl nin degeri ulkenin itibari hurafeleri, ortadoguda bizden izinsiz kus ucamaz aforizmalari, sam da namaz kilma embesillikleri, sehidime kelle o da yetmezse 3 _ 5 memed deme moronluklari, habur da cadir mahkemeleri kurup teroristleri silahlariyla serbest birakma hainlikleri, hep bir agizdan megri megri naralari atma kudurganliklari, dolmabahce sarayinda yeni sevr anlasmalari yapma kepazelikleri daha niceleri yok mu yahu?,! hep su gilicdaroglu dilleri ve emperyallerin agzi ile konusmalari zaten bu gunlere sebep bre... hep bu cehape iste bize bugunleri yasatan yahu?,! halbuki reyiz oyle mi?,! huulloouuuggghhh gotuyun giliyig la!!!
 • simdi de bunu empoze etmeye calisiyorlar matmazel. sonra gelecek soylemlere zemin olarak.
 • chp genel başkanı olduğundan beri eş güdümlü hareket ediyor. türkiye idlib'te hem nusracıları hem pkk'yı elimine edecek. ona da karşı çıkıyor. ne yapsa yaranamaz devlet. onun hoşuna gitmesi için anahtarları abd'ye verelim. o zaman rahat eder.
 • aktoller, dincilerin cihatçıların istisnasız hepsinin emperyalizm köpeği olduğunu yeni yeni öğreniyor galiba.

  batı, siz deve sidiği içicilerin yaşamasına niye göz yumuyor sanıyorsunuz?
  isteseler ellerinin altındaki hocalarına bir fetva verdirirler, aşı ilaç tıp vs. hepsi günah dedirtirler hepiniz kuduz köpek gibi kıvrana kıvrana geberir gidersiniz. sırf işlerine yarıyorsunuz diye bu gerizekalılıkla yaşamanıza izin veriyorlar.