• eğer erdoğan 5 para etmiyorsa kılıçdaroğlu hiç para etmiyor demektir.
  • kemal kılıçdaroğlu'nun erdoğana değer biçtiği sözlerdir. "avukatım geldi dedi. biz de 500 binlik dava açalım mı. olmaz dedim. ederi kadar açın. 5 paralık açın. 500 bin etmez." demiştir. az sonra hukukçular gelir "kişi kendi zararını tazmin etmek için değer belirler" bilmem ne yazar. mesaj atmayın eksileyip siktirin gidin.
  • cok güzel demis, bence o kadar da etmiyor cünkü asrin liderimiz. klasik bir kamyon arkasi sözü vardir ya; üc kurusluk adama bes kurusluk deger verirsen gider o iki kurusa seni satar diye, heh iste erdogan da aradaki iki kurusa tüm ülkeyi satti savdi hala doymadi.

edit: kamyon arkadasi, arkasi olarak düzeltildi.
  • şurayaaa ooo yardırmış helal olsun falan yazmak için insanın beyninin olmaması gerekir. iktidarından muhalefetine, bakkalından kahvecisine herkes aynı üslup aynı seviyede olabilir mi? yazık gerçekten şu ülkenin haline yazık.

edit: arkadaşlar ülkeyi ben yönetmiyorum, neden bana küfür ediyorsunuz?

*imla
  • kılıçdaaroğlu'nun son zamanlardaki çıkışına bakacak olursak ya yürek yedi ya da kendisini "dosya" ile ön plana çıkararak kaset ile makam sahibi yaptıranların başka bir hedefleri var.

özür dilemesine gerek yok, nitekim kendisinin çapı bellidir.

ancak siyasi etik açısından söylediklerinin erdoğan kişisine değil, onu seçen ülkenin yarısından fazlasına karşılık gelmektedir.

ha kılıçtar bana sen beş para etmezsin demiş olsa, çok da şeyimdeydi... umurumda.
  • kendisi ediyor mu ? bence biraz onu da sorgulamak lazım. çünkü bu adam 10 seçimdir yeniliyor.
  • cümle ile eylem arasında tutarsızlık var. 5 kuruş etmediğini düşündüğün birine 5 kuruşluk dava açmaman gerekir. 4 kuruşluk dava açsaydı daha unutulmaz bir hareket olurdu.
  • kemal kılıçdaroğlu'nun, recep tayyip erdoğan'ın açtığı davanın tazminat değeri üstünden kendi kendine biçtiği, altı üstü 500 binlik adam değerini, kendi ağzından kabul ve ikrar edip de bir nevi bu kadar adamlık başım gözüm üstüne dediği ifadelerdir.
  • ekonomide sıklıkla karşılaştığımız "değerleme" yöntemini kullanmıştır. her sike hakaret deme timi gelmiş kaçın. vatan hayını olmamıza ramak kaldı.
  • söylediği şeye kendisini ve mhp genel müdürünü de eklediğinde doğru olan kemal kılıçdaroğlu sözüdür.
hesabın var mı? giriş yap