*

şükela:  tümü | bugün
  • az önce chp genel kurul toplantısında gerçekleşmiştir.
    15 temmuz anma töreninde kendisine atfen söylenen sözlerine karşılık erdoğan'a
    ''cesareti varsa, korkak değilse, vandal değilse kendi seçeceği medya kanalında karşılıklı olarak oturup 15 temmuz'u konuşalım''

kulplu kapak.
    https://www.sondakikaturk.com.tr/…m-video,2759.html
  • liderlerin tartışması keyifli olur,dadından yinmez .

umarım olumlu yanıt gelir.
  • tayyip erdoğan başta troll ekibinin (buna bakanları ve elli milyonluk vatandaşları dahil) binbir rezillikleriyle savuşturacakları meydan okuma. hepimiz biliyoruz bunun kabul edilmesi imkan dahilinde değil. iktidar aynı gün elden gider.
  • cevapsız kalmamasını umduğumuz hodri meydan olayı. erdoğan'a karşı okunmuş.

"meydan okuyorum. cesaretin varsa, korkak değilsen, vandal, ödlek değilsen senin havuz medyanda senin istediğin saatte gel birlikte 15 temmuz'u tartışalım. çık karşıma, sana açıkça meydan okuyorum. cesaretin varsa çıkarsın. kim doğruları söylüyor, kim söylemiyor herkes öğrensin."
  • meydan okumaya sela okumayla karşılık verilecek çağrı.
  • en fazla "gel tv'ye 15 temmuz'u konuşalım demiş, ben senin gibi teröristlerle yürüyen adamla çıkıp ne konuşacağım be!?" gibi veyahut türevi bir cevap alacak meydan okuma.

edit: yav arkadaşlar aktroll diye mesajlar geliyor, şu entry'i bile anlamıyorsanız daha ne diyeyim bilmiyorum ki söz tükendi ben tükendim.
  • milyonuncu kez kabul edilmeyen meydan okuma olacaktır.
  • yemez
  • (bkz: doğru buluyorum)

biraz ergence ama tutacak bir strateji bu. sürekli davet etmesi lazım kanallara, sürekli. sürekli gel yüzleşelim, gel tartışalım diye çağrı yapacak. ve gelmeyeceğini bildiği için de olayı "dünya liderimiz kk'nin karşısına bile çıkamıyor"a çevirmeli. karizma çizdirmesi gerekiyor, başka türlü olmaz. o karizmanın bir sarsılması lazım.

ha gelirse ne olur, keşke gelse. oturur izlerim. ama gelmez. gelemez. şu stratejiyi 2011'den beri yapıyor olsaydınız bu zamana kadar kalmamıştı.

bütün gerçekleri belgelerle yüzüne vuracağınız o kadar olay yaptılar, hiç. kanallara çıkamıyorsan mecliste göster. mecliste gösteremiyorsan sokakta göster. miting düzenle kalabalık topla göster, bir şey yap. o kadar malzeme var ki 5 tane ana yemek, 3 tatlı yaparsın. benim muhalefette en çok kızdığım şey bu.
  • cd'li genel müdürle muhatap mı olacak kockoca ülkenin devlet başkanı dediğim meydan okuma.

tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin.