şükela:  tümü | bugün
  • https://www.birgun.net/…da-suc-duyurusu-193551.html

terör soruşturması açılsın diye devam ediyor...

maşallah bu belgelerle akp'lilerin şirazesi kaydı.
  • "basılması halinde ayakkabı kutusu çıkmaz.
    o sadece sizde olur."
    dedirten.
  • chp'li olmama rağmen, ben bile bu belgelerin bu kadar etki yaratabileceğini tahmin etmemiştim. cidden önemli bir şey ki 1 haftadır ne zarrab davasını, ne de bu belgeleri gündemden düşüremediler.

gaza gelen akp'li vekil açıklaması.
  • ola ki böyle bir şey yapıldı, havuz bok çukurundaki manşetlerde, meşhur 17-25 aralık fotoğrafları kullanılır, altına da, kılışdar'ın evinde ayakkabı kutularında paralar, para sayma makineleri, onlarca para kasaları bulundu yazılır.

yapmazlar mı sence? bak gülmeden cevap ver! yaparlar, biliyorsun değil mi?
  • adam uğraşmış bu belgeleri almış, işin ucunda emek var. kılıçdaroğlu belgeleri açıklarken nerelerden ulaştığını da söyledi. bu belgeleri çok istiyorlarsa gitsin kendileri de alsın bir zahmet. bir ülkenin muhalefet lideri bu belgelere erişebiliyorsa, hükümette pek ala bu belgelere sahip olabilir.

bunun üstüne bu kadar düştüklerine göre ben daha büyük şeylerin çıkmasından da korkar oldum.
  • ıstersen direkt tarasınlar kalaşnikofla paşam? bu nasıl göt korkusu ? bu kadar mı suçlusunuz?
  • suç duyurusunda bulunan da bunların en arsız en edepsizlerinden biri... kendi kafasına göre "kutsal mücadeleleri" adına sevap işliyor iftira atarak, çamura yatarak, hırsızları, yolsuzları koruyup kollayarak ve masumları sırf "sikik" davalarına çomak sokmasınlar diye ekarte etmeye çalışarak... ve bu heriften yüzlerce belki binlerce var akepe'de... beyinleri yıkanmış, insanlıktan çıkmış, vicdan ve şeref yoksunu bu insanlar bütün bu cesareti, edepsizliği ve arsızlığı da aldıkları dar-ül harp icazetine borçlular... yani laik cumhuriyeti yıkıp sözde "allah'ın emrettiği" düzeni kurmak için her günah serbest... lütfen bunlarla tartışırken, karşı dururken bunları aklınızda bulundurun...
  • bu belge işi bunların gözünü korkutmuş anlaşılan, adamlar belgelerin asıllarına bir an önce ulaşıp işi kapatmak istiyorlar, hatta bu metin külünk denilen zat kılıçdaroğlu'nun "silahlı terör örgütünün amaçları doğrultusunda faaliyet yürütmek suretiyle tc hükümetinin görevini yapmasını engellemeye teşebbüs, cumhurbaşkanına hakaret, iftira ve terörle mücadele kanununun ilgili her türlü maddesinden cezalandırılmasını" istemiş.

(bkz: yavuz hırsız)
  • evet korkmaktalar ama bu korku esas belgelerin asılları değil, daha açıklanmamış olan bundan da ağırlar olan belgelerdir.