• işte sorun tam olarak da bu. ilginç diyorsunuz. hadi ilginç yine hafif bir tabir kalmış. twitter'daki yorumlarda adamı bundan dolayı vatana ihanet ile itham etmişler. evet açıp bakın, bitireceğiz sizi falan yazmışlar.

kardeşim sizin inancınıza ufacık bir laf edilme ihtimalinde bile ortalığı ayağa kaldırırsınız. ancak farklı bir inanca aynen böyle saçma sapan yorumlar yaparsınız. size ne ulan size ne? inancım gereği ister mezar başında mum yakarım istersem götüme hurma sokarım. ben laf ediyor muyum 5000 km uzakta bir taşın etrafında 7 defa dönülmesine. benim inancıma göre de bu kutsal değil mesela. ancak saygı duyuyorum. siz neden yapamıyorsunuz bunu? bu kadar zor bir şey mi gerçekten?
  • deep turkish web müziğiyle izlenmesi gereken video.

aşağı doğru eğilince torpil yakıp kaçacak sandım.
  • gökten keçi inmesi ilginç gelmiyor da ölen birinin mezarına mum bırakmak mı ilginç geliyor diye düşünmeme, ve hatta "sizin ilginç kavramınızı sikeyim" diye sövmeme sebep olan başlıktır.
  • muhalif kesimin inançları söz konusu olduğunda herkes islamın kılıcı oluyor.
  • canlı yayın kameraları yok, göze sokula sokula yapılan ibadet yok, yandaş kanallarda haber olmamış. bayağı ilginç yanı oysa her tv kanalında naklen yayınlanmalıydı.
    cübbelinin ısırdığı hurmaları yerken iğrenç ve ilginç bulmuyorsunuz da bu mu ilginç geliyor size?
  • (bkz: mezarlıkta mum yakmak)

yedi yıl öncesinin görüntüleridir. eski çağlardan gelen bir gelenek bu. bana ilginç gelmedi açıkçası.
  • sana ne ? ister mum yakar, isterse havai fişek patlatır, sana ne ?
    t: kendisi dışında kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
  • madımakta insan yakanlara tepki göstermeyenler mezarlıkta mum yakılmasına tepki gösteriyor.
  • maalesef tivite girmek gibi bit gaflette bulundum aşağısı tam bir çöplük, yazıp yazıp birbirlerini desteklemişler felaket ortam.
  • “inanç özgürlüğüme hakaret ettiler” diye boğazından balgam saçanların bir başkasının inançsal ritüeline bok attığı, altında “bu ermeni adeti bunlar ermeni” falan diye nefret kusan ciğeri 5 para etmezlerin mesajlarını içeren tivit.
196 entry daha
hesabın var mı? giriş yap