şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin "amerikalilar beni aradi, gülen'i usulune göre istemediler, gülen'in iadesi için türkiye gerekli adımları atmadı" söyleminin ardindan dosyalarin incelenmesi icin chp heyet göndermişti.

kilicdaroglu heyet rapor sonucunu yorumlamış ve şöyle demiş;

bu dosyalara göre amerika'nın bize iade etmesi lazım

--- spoiler ---

chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, adalet bakanlığı'nda incelemede bulunan heyetin raporuna ilişkin, "bana gelen 3 sayfalık bir rapor var, aynı rapor sayın muharrem ince'ye de verildi. orada bazı usul eksiklikleri var ama bunlar çok hayati usul eksiklikleri değil. bu dosyalara göre amerika'nın bize iade etmesi lazım. amerika'nın ısrarla somut belge istediği ifade edildi." dedi.
    --- spoiler ---

edit: muharrem ince usulune gore istemediler ve verilmedi diyor, turkiye gulen'in iadesi için gerekli adimi atmadi diyor, kk usulunde bir iki eksiklik olsa da bunlar muhim değil diyor ve iade etmesi lazim diyor. mala anlatir gibi anlatmaya calistim. hadi insallah bu sefer umutluyum.

edit 2. aktroll değilim. aktroll olduğumu iddia edenin totosundan gözü kadar çıban çıksın. her yeni corabinda islak terliğe bassin. yemeginden kil ciksin. yettiniz.
  • (bkz: muharrem'i haracayaklar matmazel)

bu kılıçdar acayip tehlikeli adam, çaktırmadan muharrem'in altını oyuyor. aday göstererek zaten saf dışı bırakmış oldu, seçim sonrası da bir daha sesi çıkmasın diye son darbeyi vuruyor.
  • noldu hadi bunu da açıklayın atayisler.

aleni şekilde kemal beyin muharrem beyi sutladiginin ispatı.

aktrol bilmem ne bık bık bık ötenler! körler görmezler.
  • başlığı açıyorum, gelin beyler.

edit : kudurun lan köpekler. tiranlığınız başınıza yıkıldı, şimdi götten kan alma vakti.
  • aktotoşlar gece gündüz küfür ettiği kılıçdaroğlu'nu da desteklemeye, sözlerini dikkate almaya başladıysa bu sefer gerçekten gidiyorlar.

aktotoşların nasıl yanar döner kaypak tipler olduğunu gösteren olay.
  • bugun de ne trol yapti dedirten baslik.
  • meclis seçimi için kemal kılıçdaroğlu'na, cumhurbaşkanlığı seçimi için de tayyip'e oy verecek akpliler diyorsa doğrudur.
    ne ara kılışdarcı oldunuz lan eblekler?

sizi şöyle alalım;

(bkz: batman'da çocuk döven akp seçim arabası şoförü)
  • evet bunu söyledi ancak dosyalarda bir iki eksiklikler olduğunu da söyledi. zira muharrem ince'de hiçbir zaman dosyalar dosyalar tamamen yanlış, tümü eksik en önemli belgeler verilmedi o yüzden iade etmiyorlar demedi. usulüne göre istenmedi dedi. yani eksik belgeler var ancak eksikler de var, yeterince derlenip toparlanmamış, çevirileri tam değil, bürokratik mekanizmalar titizlikle işlenmemiş dedi.

muharrem ince'nin yayınlarını salyalarınız aka aka izleyip kemal kılıçdaroğlu'nun yayınını izlemezseniz işte böyle havuz medyası sıçmıklarıyla sizi koyun gibi güder kardeşim.
  • ben bu muharremi harcadılar diyince bana özel mesajdan küfür atan arkadaşlar, öpüyorum hepinizi. yakında daha komedi olacak şeylerle karşılacaksınız.

son dakikalarda daha feci bir gol bekliyorum, muharrem beyi 3 hayırla başkanlık seçimine yolladılar. parti içi kadrosu temizlendi, kendi zaten vekil olamaz son dakika golü ne olur derseniz partidende uzaklaştırabilirler.
  • aktroll basligi. fakat bu muharrem ince'nin gulen'in iadesi konusunda yalan soyledigi gercegini degistirmiyor. kilicdaroglu net bi sekilde bu laubali adamdan kurtulmaya calisiyor.

bu konuda haftalar once cnnturk'u arayip gecenin bir vakti, daha kimse onu tam tanimiyorken yani, ortaya attigi bir iddia var ve bu konuda ispati yok. goz gore gore kulaginin uzerine yatti ve buna benzer baska konularda da yalanlari var, buyukelciler vb. mevzular.

goz gore gore yalan soylemeyi aliskanlik haline getirmis birini cumhurbaskani secmeye calisiyorsunuz. kendisinde daha en insani kural olan dürüstlüğü bulamiyoruz. hakikaten bi davarlik durumu sozkonusu.

(bkz: muharrem ince yalanları)

not: aksener.