• m.ince sadece usulüne göre istenmediğini söylemedi. bunun ardından abd vermiyor erdoğan'da almak istemiyor dedi.

sayın ince severler. biraz omurganız olsun. akp'lilerden biraz farkınız olsun be.
  • kılıçdaroğlunun acilen istifa etmesi gerektiğini gösteren harekettir. adam kendi partisinin ortaya attığı iddiayı, henüz hiç bir şey açıklığa kavuşmamışken yaralıyor ve bunu bilinçli yapıyor.

çekemedi, kıskandı muharrem incenin başarısını.

devlet bahçeli vol2 diyoruz inanmıyorsunuz.

hiç boşuna çıkıpta "yoo öyle dememiş ki" demeyin. az evvel rte mitinginde video olarak sundu bu açıklamayı. yani hedef kitleyi elden kaçırtıyor muharrem inceye bilerek ve isteyerek.

haysiyetsiz.
  • kılıçdaroğlu'nun kasıtlı olarak seçtiği ifade var burada. resmen ince'nin altını oymak için yaptı. aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorlar ama bunu ince'yi rencide etmeden de yapabilirdi. mesela usul yönünden eksiklikler var, bu kadar önemli bir konuda eksiklik olması kabul edilemez falan diyebilirdi. ki, öyle değil mi zaten amk?
  • diyecek bir şey yok. kemal'in ne yapmak istediği ortada. hep söylemişimdir koltuk sevdalısı olan birisi. asla ülke çıkarını düşünen birisi değil. allah akıl fikir versin.

kemal kılıçdaroğlu'nun beynini bir balığa taksak o balık yüzemez. ince'ye oy verecek birisi olarak üzüldüm. bunu şimdi çok iyi kullanırlar. kullansınlar. ülkeyi kimden alıp kime teslim edicez. bıktım ya bu salakça durumları yaşamaktan.

ince ince giderken kalın kalın döşeyecekler şimdi kemal'in yüzünden.
  • biz sana aktroll demedik ablacım, ak domuz dedik.

troll sizin gibilerin genel durumunu "yumuşatan" bir ifade olduğu için kullanılmasına son derece karşıyım

(bkz: algı yönetimi)
  • ben yayının ilgili kısmını izledim. şuradan bakabilirsiniz.

burada anlaşıldığı kadarıyla kılıçdaroğlu saçmalıyor. hem diyor ki amerika fethullah gülen'in darbeye dahil olduğuna dair somut delil istiyor ve türkiye vermiyor, hem de sonrasında diyor ki evet bazı usul hataları var ama öyle hayati usul hataları yok, fethullah'ı vermesi gerek amerika'nın.

ulan somut delil olmadan yapılan isteğin neresi usulune uygun oluyor? ne dediği belli değil adamın. yemin ederim baş belası herif ya. durduk yere malzeme veriyor.
  • bunların hepsi kılıçdaroğlu'nun planlı söylemleridir. siz istediğinizi düşünün. elf gözlerim beni yanıltmıyorsa rte'nin cumhurbaşkanlığı, kılıçdaroğlu'nun da sağlam bi chp genel başkanlığı hayırlı olsun. muharrem ince, herkese karşı* çok fazla dayanamaz.

akp ve rte'nin eline koz verdi mi?
    -verdi.

rte bunu kullanır mı?
    -hem de o biçim.

uzun zamandır gündem olan bu konuda yalancı çıkmak ince'nin ivmesini düşürür mü?
    -muhtemeldir.

vee bingo:
    kılıçdaroğlu'na bu sorulursa kendisi "hayır efendim sözlerim ince'yi destekliyor aslında" diyebilecek şekilde mi kurdu söz konusu cümleyi? yani isterse kıvırabilir mi?
    -tabii ki evet!!

vee bingo 2:
    kılıçdaroğlu bundan sonra da bu şekilde alengirli* söylemlere devam eder mi?
    -kesinlikle evet!!

siz de burda bu sözleri aklamak için didinin durun bakalım. kolay gelsin..
  • ikisi de aynı şeyleri söylüyor. yeni de değil yıllardır söylüyorlar. işin aslını öğrenmek için incelettiler zaten dosyaları. ikisi de aynı rapordaki aynı bulgular hakkında konuşuyor.

siz fitne arıyorsunuz sadece.
  • aç tavuğun kendini buğday ambarında sanması gibi bir yanılsamadır. ortada bir yalanlama değil, aktroll saptırması vardır. adam gayet net bir şekilde madem bu dosyalar usule uygun, o zaman feto iade edilmeliydi demiş ancak halkı aptal yerine koymayı alışkanlık haline getirmiş götelekler tarafından konu saptırılmaya çalışılmıştır. yer miyiz? yiyenin amk...
  • şşşt, ulusalcılar görmemezlikten geliyor. üstünü örtün
hesabın var mı? giriş yap