şükela:  tümü | bugün
  • büfeci namık abinin anlattığına göre ;
    uhud savaşında tepeyi terkeden okçulara emri veren kılıçdaroğluymuş.
    menderes’in düşen uçağı henüz havalanmadan önce pistteyken,elinde ingiliz anahtarıyla uçağın yanında görülen kişi de kılıçdaroğluymuş.
    (bkz: sgk’nın 21 milyar borcunun sorumlusu kılıçdaroğlu)
  • türkiye'nin otomobil üretememesi

(bkz: araba üretemiyoruz kılıçdaroğlu utanmıyor musun)
  • chp'yi vatansever, atatürkçü çizgisinden çıkarıp hdp ile kanka yapmasından bizzat sorumludur. gerisini bilmem.
  • chp'yi atatürkçü ve vatansever çizgisinden çıkardığını sanan asalaklar yaratmak. chp atatürkçüydü, vatanseverdi ve atatürkçü ve vatansever olarak kalacaktır.

götünüzden element uydurmayınız.
  • avusturya-macaristan veliahtinin öldürülmesi kılışdar'ın dedelerinin işiymis. onun yuzunden dünya savaşlari cikmis.
  • peçeteye "2.800.000 yüro'ya saat almışlığım vardır" yazdığı rivayet edilir.
  • bitcoin'in 7.300$ olması
  • geçen gün kazı kazan almıştım, 2 tane 10.000 çıktı, üçüncüsü çıkmadı. sebebinin kılışdar olduğunu söylemeye gerek duymadım. belliydi zaten...
  • ülkenin başkanlık sistemine geçmesi. ulan 2.5 milyon mühürsüz oy pusulası geçerli sayıldı... adam aynı günün akşamı televizyona çıkıp aynen şunları dedi...

"böyle birşey olabilir mi arkadaşlar ya?"

lan 2-3 ay sonra adalet yürüyüşü yapıp götünden boşu boşuna ter akıtacağına ysk'ya çalınan oylar için yürüsene arkadaş... o akşam ysk'nın önü 40 milyon hayır seçmeniyle dolardı... tabi yürümez niye çünkü kendisi kontrollü muhalefettir. o sadece görevini yapıyor tıpkı diğer yavru muhalefetin başındaki zat gibi.
  • akp'nin halen iktidar olması. ironi aramayın. chp'yi darmadağın etti. ne atatürk kaldı. ne atatürk milliyetçiliği. memlekette ne kadar kürt milliyetçisi varsa burada. yetmedi, cemaat iktidar savaşında yara alan ne kadar cemaatçi varsa burada...

üstüne en son, seyit rıza isimli sakalını siktiğim yobazının anılması var ki; içime sindiremiyorum artık. zaten üye olmama rağmen, yıllar vardır parti binasına çıkmıyorum. muhtemelen istifa edip iyi parti'ye geçeceğim.

bak mesela, benim partiden istifa etmeme de neden olacak bu.