şükela:  tümü | bugün
 • bekir bozdağ beyanı.

  https://www.ntv.com.tr/…lama,04n_jtzd-uybduyz9nfw8w

  başlığa sığmayan hali;

  "bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin 'ben yanıltıldım' demeye hakkı yoktur"

  ne demek istiyor anlamadım? fetö'nün kendisini yanılttığını canlı yayınlarda söyleyen cumhurbaşkanımıza imada mı bulunuyor anlamadım?
 • herkesin "yanıltıldım" demeye hakkı vardır, özellikle bu ülkede 15 yıldır iktidar olan partinin genel başkanı "kandırdılar" diyorsa. kendisi bu lafı edip siyasi bedelini ödeme riskini de göze almış ve kazanmıştır. kılıçdaroğlu da şu anda bir kumar oynuyor. iki gündür akp'den gelen "belgeleri açıkla" baskılarına rağmen açıklayamıyor. böyle muhalefet olmaz.

  iyi bir muhalefet lideri olabilseydi kendisine bu belgeleri getirenleri araştırır belgelerde sıkıntı varsa başından defederdi. ha yok belgelerde sıkıntı yoksa para transferinin kanunen suç olup olmamasının bir önemi yok, burada etik bir tartışma var. çıkacaksın sunacaksın belgelerin sağlamsa basına. iki gündür sessizliğe gömüldü beyfendi. chp'liler de belgeleri basına vermeyiz'den başka laf gevelemiyorlar. güya dün öğle vakti basına vereceklerdi.

  bunlara inanan muhalif kendine muhalif demesin. bu adamın değişmesini de kimse beklemesin. artık bu ülkede iyi muhalefet yapacak insanlar olarak kendimiza chp ve iyi parti dışında bir alternatif üretmemiz gerekiyor. eski sistemin dilini konuşan partilerle muhalefet yapılmayacağı ortada.
 • "kandırıldık" dese? o genelde işe yarıyor sanırım.
 • "o hak sadece bize tanınmıştır" diye devam etmesi muhtemel olan açıklama.
 • birilerinin rabbim de milletim de beni affetsin, kandırıldım dediği gün, aynı ifadeleri neden kullanmadı? diye sormak istiyorum burdan kendisine...

  gün gün tükeniyorsunuz, son başladı sizin için. has akp'li, hayatta dönmez dedigim arkadaşlarım bile size nefret kusmaya başladı.
 • ....dedi sürekli yanılan adam.
  muhalefete verilmiş muhteşem bir gol pasıdır.
 • şüphesiz ki biz kimin yanıltılacağını da iyi biliriz.
 • (bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)

  sen reis'e laf mı çakıyon lan, tırrık?
 • bu ifade, politik bir hamledir. muhalefetin; iktidar için, " bu makamlardaki insanların yanıldım demeye hakları yoktur "sözüne ithafen söylenmiştir. havuz medyasından başka bir kanal izlemeyen ve haberleri sadece bu kanallardan ve bu medyanın sahip olduğu gazetelerden takip eden yurdum insanı, muhalefetin bu sözünü duymuştur. bu söz, yurdum insanının; " evet, cidden yanılmışız diyemezler " diye kendi kendilerine istişare edebileceği kadar iyi bir çıkıştır. iktidardaki hainler, böyle şeyleri anlayabiliyorlar. çünkü bütün işleri halkı anlamak ve kandırmak bu insanların.

  bozdağ'ın bu sözünden ne anlaşılabilir ?

  1:) bozdağ, hiçbir şey bilmiyor, bu söz ona, partideki hain yol göstericiler tarafından söyletilmiş. ( bozdağ, yine suçlu, adalet bakanı dediğin adam hiç bir şey bilmiyorsa, görevine ihanet içerisindedir. )

  2:) bozdağ, bahsettiğim gibi halkı kandırmak amaçlı bu sözü söylüyor. bozdağ, yine, yeni ve yeniden suçludur.

  3:) bozdağ' ın suçlu olduğunu anlamak için, ileri derece aptal olmamak yeterlidir.

  4:) bozdağ' dan daha suçlu bir sürü insan, şu an bizim adımıza ülke çapında kararlar vermektedir ve bizi, şu an içinde bulunduğumuzdan bile kötü bir kadere sürüklemektedirler.

  5:) bozdağ'a ve diğer iktidar sahiplerine, bu gücü veren bütün insanlar da, bu insanlar kadar suçludurlar.