şükela:  tümü | bugün
  • olasılıkla, algoritma onayı ile yazar olmuş bir ekşi sözlük yazarı.*
  • kafamda nickini queen'in killer queen şarkısındaki "she's a killer queeeeeeeen" gibi okuduğum yazar.

(bkz: he's a killer beeeeeee)
  • mesajlara on saat cevap veremeyecek olmasıyla sözlükteki dengeleri alt üst eden yazar.
  • güzel bir kafaya sahip olduğunu düşündüğüm iyi bir yazar.
  • 10 parmağında 10 marifet yazar. özellikle fotoğraf konusunda uzman diyebilirim. stok fotoğraf işinde kısa zamanda uzun yol katetti.

bunların yanında müzikle de uğraşıyor kendileri. çok da iyi bas gitar çalıyor ibne. sadece bass'mıyor bir de üstüne ep çıkardı, albüm felan kasıyor bildiğin. dinlemenizi tavsiye ederim. ya da dinlemeyin siktir edin.

ha bir de bugün doğum günüymüş. iyi ki doğdun diyor, hayatta başarılar diliyorum..
  • üstteki entrynin sahibine "6000 entryni protesto için sildiysen neden kendini de intihar edip sözlükten ayrılmadın" diye sorarak savunmak istediğim yazar.
  • #70342863 nolu entrysi ile içeriği belirsiz olan bir konuda tahmin yürüte yürüte azeri gence söven yazardır.

tam türkiye temsili deyeceğim fakat aynı salaklık her yerde var.

"böyle olmuştur da ondan bu olmuştur azeri orospu çocuğu". hiçbir bilgi olmadan insanlar uç tepkiler vermeye başladı. dün bir etkinlikte romanya'lı bir yazılımcıyla konuştum "türkiye çok kötü ya batacak erdoğan da devlet başkanı oldu zaten arap ülkesi oldunuz iyice. gerçi umurumuzda değil ne yaparsanız yapın türkiye küçük ülke " dedi. e dedim küçük ülke umurunuzda değil de ne boş boş konuşuyorsun.

aynı durum bizim gerzek tiplerde de var. konuyla ilgili hiçbir bilgisi yok fakat net ve keskin fikirleri var. kanzuk sağ olsun halk temsilini sözlükte daha çok görür olduk.

saygılarımla
    powerlifter amcanız avni mutlu
  • dikkat çekmek adına ikinci sıraya entry yazabilmek için ucuz küfürlü espiriler yazmayı kendisine görev edinmiş, özel mesajları izinsiz yayınlayan karakter yoksunu bir olgunlaşmamış varlık.
  • gözü pek, hayvansever yazar. yolu açık olsun, var olsun.