şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olasılıkla, algoritma onayı ile yazar olmuş bir ekşi sözlük yazarı.*
 • kafamda nickini queen'in killer queen şarkısındaki "she's a killer queeeeeeeen" gibi okuduğum yazar.

  (bkz: he's a killer beeeeeee)
 • mesajlara on saat cevap veremeyecek olmasıyla sözlükteki dengeleri alt üst eden yazar.
 • 10 parmağında 10 marifet yazar. özellikle fotoğraf konusunda uzman diyebilirim. stok fotoğraf işinde kısa zamanda uzun yol katetti.

  bunların yanında müzikle de uğraşıyor kendileri. çok da iyi bas gitar çalıyor ibne. sadece bass'mıyor bir de üstüne ep çıkardı, albüm felan kasıyor bildiğin. dinlemenizi tavsiye ederim. ya da dinlemeyin siktir edin.

  ha bir de bugün doğum günüymüş. iyi ki doğdun diyor, hayatta başarılar diliyorum..
 • #70342863 nolu entrysi ile içeriği belirsiz olan bir konuda tahmin yürüte yürüte azeri gence söven yazardır.

  tam türkiye temsili deyeceğim fakat aynı salaklık her yerde var.

  "böyle olmuştur da ondan bu olmuştur azeri orospu çocuğu". hiçbir bilgi olmadan insanlar uç tepkiler vermeye başladı. dün bir etkinlikte romanya'lı bir yazılımcıyla konuştum "türkiye çok kötü ya batacak erdoğan da devlet başkanı oldu zaten arap ülkesi oldunuz iyice. gerçi umurumuzda değil ne yaparsanız yapın türkiye küçük ülke " dedi. e dedim küçük ülke umurunuzda değil de ne boş boş konuşuyorsun.

  aynı durum bizim gerzek tiplerde de var. konuyla ilgili hiçbir bilgisi yok fakat net ve keskin fikirleri var. kanzuk sağ olsun halk temsilini sözlükte daha çok görür olduk.

  saygılarımla
  powerlifter amcanız avni mutlu
 • gözü pek, hayvansever yazar. yolu açık olsun, var olsun.
 • "eğer vaziyet itham edilen şahısın da kendini savunmak için ileri sürdüğü unsurları ihtiva ediyor ve yine itham edilen şahsın belirttiği gibi söz konusu köpek resmi bir barınakta veteriner kontrolündeyse" şeklinde özellikle vurguladığım (bkz: #70646150) entrym üzerine niyet okuma yoluna giderek şahsımı, üstelik de daha halen yarası taze şöyle* bir acı yaşatılmış birini itham eden, zan altında bırakan ve bunlar nedeniyle yargı önünde en ağır şekilde hesap verecek olan yazardır.

  * (bkz: #66961192)
 • 17 yaşında hasta bir köpeğin bulunması için günlerdir harcadığı yoğun çabayı baltalamak için ekstra mesai harcayan hayvan düşmanlarının boş beleş tehditlerine papuç bırakmayacak kadar mangal yüreğe sahiptir kendisi. sizin gücünüz, cansiparane savunduğunuz cani akademisyeninizin katlettiği çıtır'a yeter, bu yazara değil. hadi naş canım.
 • boş beleş bir tiptir, ilgi budalasıdır. güya hayvan hakları savunucusu ayaklarıyla bik bik ötüyor son günlerde. bu çeşitler hayatta hiçbir şey başaramamıştır, böyle konuşunca iki tane sik beyinli bunları adam yerine koyuyor, bunlar da artık "hayvan hakları savunucusu" titriyle ortalıkta dolanıyor.

  hayır savunmaları da tam türk tipi. sokak köpeğini apartmanda besliyor bir tanesi, kapısının önünde yatan kadın da köpeği sepetleyince onu linç etmeye çalışıyorlar. hayvanseverlikleri de bu. şu salaklar yüzünden hayvanseverlik toplumda itici bir hal almaya başladı.