• baş rollerini gary oldman ve jessica alba'nın paylaştığı 1 aralık 2018 de vizyona girecek aksiyon/suç/dram/gizem filmi. yönetmen martin owen filmde suikastçi abilerden birini canlandıracak.

gary oldman aşkına bekliyorum.
  • 2019'da vizyona girmesi beklenen proje. suki waterhouse, tommy flanagan, gary oldman, jessica alba kadrodan bazı isimler.
  • garip bir film, ne türünü belirleyebildim ne de puan verebiliyorum..

. her 10 dakikada bir ters köşe yollayalım dedikleri için bütün köşelere uğruyorsunuz mecburen.
  • ''ben ne izledim ?'' dedirten yapımlarda ilk onuma girmiş film. ilk 5 dakika bar sahnesi ile ''gümbür gümbür geliyor film'' derken o gümbürtünün üstünüze düşerken çıkardığı ses olduğunu anlamanız uzun sürmüyor.

filmin sanatını ve dekorunu yapan arkadaşları tebrik edip, oyuncular dahil evet ne yazık ki gary oldmanda dahil olmak üzere (herif zikinin kenarıyla oynamış) bi siktirin gidin diyorum.
  • jessica alba'nın afişte bile ön planda olduğu fakat 3 dakika rolünün olmadığı abuk subuk bir film.
    başlarken sıkı bir aksiyon izlenimi veriyor fakat ilerledikçe bir grup katilin bir geceliğine bir araya gelerek bir terapi grubu oluşturduklarını ve yaşadıklarını paylaştıkları toplantıyı izliyorsunuz. ayrıca bunlara şahit olan davetsiz bir misafir vardır ve siz de öyle boş boş bakarsınız.
  • gary oldman sevdasıyla başlayıp, oneydigız diyerek bitirdiğim film. harbiden o neydi?
hesabın var mı? giriş yap