• bende boyleyim nolmus hem iyi yanlarida var ben mesele en boy olarakda genis oldugum icin ataturk orman ciftliginde part time ayi olarak calisiyorum

hamza abi ile (hamza gercek ayi) paylasiyoruz mesaii sabahtan oglene kadar o oglenden aksama kadar ben ben prime time da kafesde oluyorum cunku insanlar beni daha gercekci saniyorlar hamza abi calisrken bazen sikayet geliyor ne bicim ayi lan bu diye boylede uc bes kurus para ekstradan kazaniyorum iste
  • bu tanıma maalesef ben de giriyorum.

tek faydasını gördüm. lif olmayınca göğüs kıllarında sabunu köpürtüp vücuda rahatlıkla yayabiliyorsunuz.
  • orta asyaya dayanan genlerim sebebiyle her ne kadar içlerinden biri olmasam da "kıllı" lafını hakaret olarak işiten hepsine aşağıdaki şiiri adadığım erkeklerdir.

bana kıllı diyen dilber
    kolların kıllı değil mi
    yüzünü ekşiten gelin
    kaşların çalı değil mi

vivet'e veet'e taparlar
    toplaşıp ağda yaparlar
    kaşı cımbızla toparlar
    annen de kıllı değil mi

koltukaltından bol çıkar
    yazları sel olup akar
    buram buram da ter kokar
    baban da kıllı değil mi

vaktinde bolca burarmış
    sabah tarakla tararmış
    sigara ile sararmış
    deden bıyıklı değil mi

sakızı alır eline
    alıp da yayar yüzüne
    manyak mısın sen be nine!
    nenen sakallı değil mi

pazardan alıp seçersin
    yerken kendinden geçersin
    sıkıp suyunu içersin
    kivi de kıllı değil mi

aksiyonlara akarken
    sith'lere mermi sıkarken
    imparatorluğu yıkarken
    chewbecca kıllı değil mi

nice koçyiğidi ezersin
    kenan'a bayılıp gezersin
    görünce gözlerin süzersin
    kenan da kıllı değil mi

beslersin evine alıp
    oynarsın bahçeye salıp
    koynunda uyursun dalıp
    köpek de kıllı değil mi

cebe koyunca parayı
    sürünce lüks arabayı
    kılsız mı oldu o ayı?
    seninki akıl değil mi?

cekesoğlan der inşallah
    görenler desin maşallah
    kara donlu şahin k
    acayip kıllı değil mi?
  • iğrençlik skalasında bulunacağı mevkii (kıl demeyelim de) tüylerin rengi,yeri,şekli,yapısı ve ten rengiyle yarattığı kontrast gibi değişkenlere bağı olan erkek.örneğin buğday tenli bir kolda açık renk kıllar ne kadar çok olursa olsun çirkin durmazken,peynir gibi bir bacakta uzun siyah kılları olan bir erkeğin banyodan/denizden çıkmış görüntüsüne 2 saniye maruz kalmış bir deneğin kör olmadığına lanet ederek ağlamaya başladığı gözlenmiştir.
  • "ayy iğrenç pis ben bunu almayayım" diyenleri anlamıyorum ben. şimdi erkek dediğin kıllı olur da demeyeceğim o da saçmalık. ama türk erkeklerinin bir çoğunda durum bu, neticede yaşanılan coğrafyanın etkisi büyük. bilmiyorum gerçi işin içinde aşk olduğundan da olabilir sevgilim ciddi anlamda kıllı bir erkek ama bana hiç de öyle iğrenç gelmiyor. yazar arkadaşlar bazı resimler paylaşmışlar, onlar zaten artık hastalık boyutunda yani hormonlarında sorun var adamın ve çaresi de yok değil. ama gerçekten söylüyorum hiç de öyle iğrenilecek bir şey değil bence. hatta öyle ki yazın erkek arkadaşımın kendisi rahatsız oldu göğüs kıllarından, alsam mı acaba diye düşünüyordu. denemek istedi tamam dedim göğüs kıllarını temizledik. evet ben de yardım ettimki bence bu da iğrenç bir şey değil. neyse göğsünde göbek çevresinde tek kıl yok bana çok tuhaf geldi hatta ciddi şekilde söylüyorum hoşuma gitmedi, belki de diğerine alıştığım için bilemiyorum. kaldı ki zaten tüysüz erkekler hoşuma da gitmiyor bu da bir gerçek belki bu da yaşadığım toplumla alakalı. belki kılsız adamları görüyor olsaydık kıllı olanlar değişik hatta belki de iğrenç gelecekti, üf bilmiyorum niye yazıyorsam. ama dediğim gibi kıllı erkek iğrenç de-ğil.
  • traş olunca bile yeşilimsi bir grilikte suratla gezen erkeklerdir bunlar, seveni de var sevmeyeni de ama kimse bana kıllı erkek erkeklik hormonu fazla olduğundan yatakta daha iyi olur falan demesin rica ediyorum, ne kadar kıl o kadar seks mi yani, kimse bana mahsun kırmızıgül yatakta süperdir dedirtemez!
  • havuzlarda bonenin kar etmeyeceği erkek modelidir. o yüzden havuzlarda bu kategorideki abilerimize* bonenin yanısıra dalgıç mayosu zorunluluğu da getirilmesi gerekir...
  • sırtta ve boyunda yoksa yine bi şansı var. kimi kadın seviyor çünkü bildiğim kadarıyla, özellikle göğüs kıllarını çok seven kadınlar var ama sırtta, ay düşünürken bile kötü, yapmayın etmeyin ağda ya da lazer deneyin nolur, valla pişman olmazsınız beyler.

geçen gün isyan ediyordu bi tanesi* 'en çok ne zoruma gidiyor biliyor musun' dedi: 'gözüme kadar sakalım var ama saçım dökülüyor'

üzüldüm lan. haklı adamdır yani isyanında.

edik: genç kıllılar rahatsız. ironi değildi olm cidden haklı bir isyan bence ya. allalla.
  • kıl sayısının fazla olmasının yanında, kıl köklerinin kalın ve güçlü olması yüzünden ağda mağda da çok fayda etmeyecek erkek.

sakal traşı olunca bile pırıl pırıl olamayan erkek.
    gri bir suratla dolaşır.
  • benimdir. var abi genetik. yalan mi diyeyim? 20li yaşlardayken dert ediyordum ama artik barisigim. dışarıda da plajda da.. iki top, ibne el ele dolassa öpüşse normal karsilayan entel ya da kezbanlarin benim killarima dönük negatif tepki ve düşüncelerini ciddiye almıyorum. esim de sorun etmiyor.
hesabın var mı? giriş yap