şükela:  tümü | bugün
  • daha çok vahşet, daha çok silah, daha çok eğlence sloganıyla tanıtılan kf devamı. bu sene sonu ya da gelecek sene ortası gelebilir. parmakların tetikte olmasında fayda var.
  • ps4'te oynaması oldukça zevkli olacak kesinlikle. ilkinde haftalarını yemiş biri olarak, yeni nesil konsollara ilaç gibi gelecek oyundur.
  • iki hafta sonra erken erişime çıkacak oyun heyecanla bekliyoruz
  • 21 nisan'da early access'i başlayacak, 16 nisan'da ise closed beta'sı bitiyor. bir kaç gün sabredemeyecekler torrent sitelerine sızan betayı indirip oynayabilir.
  • dünyanın en vahşet oyunu falan olabilir. adamlar sırf vahşet detaylı olsun diye neredeyse insanı vücudunu tamamen anatomik olarak modellemiş.
  • yeni reload sistemiyle beni benden alan oyundur
  • altı kişiye kadar co-op desteği veren zombi temalı fps aksiyon oyun,
    game play.
  • ilk oyuna göre her anlamda gelişmiş zombi tokatlama oyunu. yeni left 4 dead bekleyen ama ufukta duman göremeyenler için müjdeli haber; oyun muazzam. ilk oyuna göre hemen her açıdan daha güzel. early access'te olmasına rağmen sorunsuz, pırıl pırıl.
  • bi kac saat once aldigim oyundur. yaklasik 3 saat falan oynadim ve sunu soylemeliyim ki bu oyun dunyanin en iyi co-op oyunudur. serinin ilk oyununu da zaten cok sevmistim, tripwire (uretici sirket) bu isi harbiden biliyor ve yapiyor yani.
  • 28 dakika oynadıktan sonra refund istediğim oyun. ben en azından left 4 dead serisi gibi bir şey bekliyordum. 6 kişi bir alanda bekleyip zombilere ateş ediyor. neresi zevkli anlayabilmiş değilim. haritalar desen sadece 4 tane. kısacası 40 liraya yazık oldu.