şükela:  tümü | bugün
  • death angelın 2008 şubatında çıkaracagı süper albüm*.

içerdiği şarkılar:

lord of hate
    sonic beatdown
    dethroned
    carnival justice
    buried alive
    soulless
    the noose
    when worlds collide
    god vs god
    steal the crown
    resurrection machine
  • http://www.myspace.com/deathangel adresinden dinlenilebilecek süper ötesi albüm.

edit: tüm albüm kısıtlı süreyle sitede dinlemeye açılmış fakat 2 şarkı hala dinlenebilmekte.
  • beklentileri boşa çıkarmayan yepisyeni death angel albümü
  • testament'in henüz daha değeri anlaşılamamış mükemmel albümü the formation of damnation'ın en gaz şarkısıdır belki de.
    işyerinde tek kulaklıkla dinlerkenki halimi düşündükçe 21 haziran 2008 testament istanbul konseri'nde çalmaları halinde nelerin olabileceğini merak ediyorum.
  • ne varsa eskilerde var aga! çatır çatır çalmış söylemiş adamlar, treşseverler gönül rahatlığıyla alıp boyun fıtığı dolu mutlu günlere yol alabilirler.

bak şimdi metalikacılar kızacak ama, death manyetikten ne eksiği var şu albümün allahaşkına? ben söyleyeyim, eksiği yok, fazlası var. valla aslında metalika için de çok laflar hazırladım ama sırf master of puppets'ın solosuna olan saygımdan susuyorum yıllardır.

metalika akilli olsun!*

bay area thrash'ini sevenler derneği mutlu günler diler...
  • başrolünde robert de niro ve john travolta'nın yer aldığı 2013 yapımı film.

http://trailers.apple.com/…dependent/killingseason/
  • dengelerin sürekli değiştiği film. merakla izletiyor kendisini. appalaş dağları’nın derinliklerinde, münzevi bir amerikan gazisi (robert de niro) ile avrupalı bir turist (john travolta) tuhaf bir dostluk kurar. ancak turistin gerçek niyeti ortaya çıkınca, amerika’nın en ürkütücü yerlerinde eski bir özdeyişi kanıtlayan bir mücadele başlar.
  • son dönemlerdeki en kötü filmlerden birisi. bu kadar baştan savma bir film daha gelmez herhalde.

--- spoiler ---

ekme saçlı, sırp aksanı yapayım derken şaklaban olmuş bir john travolta, botokstan mimikleri ölmüş, her duyguyu aynı suratla vermeye çalışan bitik bir robert de niro... düşün, robert'in bacağındaki yarıktan ip geçirip baş aşağı sallandırmışlar, suratındaki ifade kızının hayta sevgilisiyle tanışmış baba suratı. sözde sırp özde dansçı travolta'nın diline ok saplanmasına rağmen atasözü sıçmaya devam ettiği sahne ile robert'in halis sıkma limonata ile işkence yapmaya sahneler komedi gibiydi. ama sonunda 'savaş da çok kötü bi şeydi beyav' diyerek helalleşmeleri yeşilçam saçmalığındaydı.

--- spoiler ---
  • "ismi "salak ile avanak 3" olsa olacakmış" dediğim filmdir.
  • çok iyi film olmasa da beni sıkmadı bu film. sadece filmin geçtiği yerin manzarası için bile izlenir. gerçi ben robert de niro ve john travolta için indirmiştim bu filmi. imdb puanı 5'lerde olup da indirdiğim nadir filmlerden birisi olabilmişse bu iki aktör sayesindedir.

kısacası 80 dakikalık, sıkılmayacağınız ama çok da etkilenmeyeceğiniz bir film.