şükela:  tümü | bugün soru sor
 • craft tiyatro’nun en son şaheseri. 130 dk civarı 2 perdelik harbi harbi vurucu bir oyun.

  craft’ta en son yen’i izlemiştim. bundan daha iyisini yapmak zor diyordum. ama bunlar daha da iyisini yapmışlar. tabii ki konular farklı, herkese etkisi de farklı olur ama bu bana gerçekten biraz daha etkileyici ve vurucu geldi. tavsiye edilir...
 • hakkında dinlediğim onca olumlu yorumdan sonra 18 nisan’da izleyeceğim oyun.
  oyuncular şöyle:
  (bkz: güven murat akpınar)
  (bkz: ozan dolunay)
  (bkz: serkan altunorak)
 • üç oyuncununda harika iş çıkardığı oyun. fakat oyunun gereğinden fazla uzun olmasıyla birlikte öykünün oyuncuların kendi ağzından anlatılması bir noktadan sonra çok yoruyor. zaten sonu ekstra konsantre isteyen bir oyun, hikayede bir kırılma oluyor ve kurgusu karışıyor.

  serkan altunorak genius neutral evil bir karakteri harika canlandırmış. deri pantolon ile poposu çok güzel gözüyor. direk dansları da cabası.

  ozan dolunay çok güzel bir insan evladı, ses tonu ve fiziği harika fakat oynadığı karakterin zorluğundan dolayı en fazla o yoruyor.

  güven murat akpınar ise doğal ve naif oyunculuğu ile seyirci üzerinde ciddi bir etki bırakıyor.

  güzel dekor ile harika bir atmosfer yakalanmış ve üzerine oyuncuların performansı eklenince güzel bir seyirlik ortaya çıkmış. fakat öykü anlatım biçiminden dolayı yüksek konsantrasyon isteyen yorucu bir oyun olmuş.
 • biraz önce çıktım oyundan. alt üst olmuş bir şekilde rıhtıma yürüdüm. ayıp değil mi beyler bu nasıl bir oyunculuktur?!

  bir itiraf: oyuna (bkz: serkan altunorak) için gittim. şaşırtmadı tabii kendisi (çokkalp).

  bir özür: (bkz: mehmet ozan dolunay) senden çok ama çok özür diliyorum. arada kaynarsın diye düşünüyordum ama hayran kaldım bu akşam sana (kalp).
 • sanki biraz fazla uzun, oyuncuların öykü anlatması da biraz yoruyor seyirciyi özellikle sonlara doğru ama onun dışında her şeyi ile harika. adamlar bir kere çok güzel oynuyorlar yahu, sırf bunun için bile izlenir. ayrıca müzikler de çok güzeldi, özellikle blonde redhead'den for the damaged coda hikayeye deyim yerindeyse cuk oturmuş. özetle izleyin, izlettirin.
 • oyuncuların muhteşem performanslar sergilediği craft tiyatro oyunu. öykünün karakterler tarafından anlatılması ve betimlenmesi benim hoşuma gitti, çok başarılıydı. hikayenin kurgusu ve dekor güzeldi. müzikler ise ayrıca hoş. biraz uzun fakat hiç sıkılmadan izledim. kaçırmayınız.
 • tiyatrodan çok anlayan, hatta müthiş keyif alan biri de değilim fakat bu oyunu soluksuz izledim. özellikle de serkan altınorak‘ın performansı hepimizi büyüledi. yüksek kondisyon gerektiriyordu bence oyunu, temposu bir an bile düşmedi.

  geçenlerde uniq hall’da martı‘yı da izledim. o kadar övülmesine rağmen ben o oyunun içine giremedim mesela kafa olarak. tamam alakasız oyunları karşılaştırıyorum farkındayım ama seyir zevkim bambaşkaydı killology’de. bu vesile ile oyuncuları tebrik ediyorum.
 • yarın oyuna (bkz: serkan altunorak) için gidiyorum. prova dönemlerinde çok heyecanlandım, hemen izlemek istiyordum. performanstan çok şey bekliyorum ve bunların karşılığını alacağımı billiyorum.
 • müzikler, dekor, akış, tabiki oyunculuklar..... ben bayıldım, hatta dedim ki bu insanlar bu kadar ağlamaya, bağırmaya, kızmaya, delirmeye karşı nasıl uyuyacaklar akşam?

  tiyatro büyülüdür. ancak herkes büyülenemez. kıymetini bilmek lazım. tüm oyuncuları tebrik ediyorum, büyük saygılar hepsine de.
 • gary owen’in yazdığı, hira tekindor’un dilimize çevirdiği ve yönetmenliğini ibrahim çiçek'in yaptığı tiyatro oyunu.
  oyunun yapısını ve kurgusunu çok sevemesem de oyuncuların takdire şayan performansları için kesinlikle izlenmeye değer, o kadar iyi oynuyorlar ki adeta orada onlarla birlikte tüm hikayeyi yaşıyorsunuz.
  (bkz: güven murat akpınar)
  (bkz: mehmet ozan dolunay)
  (bkz: serkan altunorak)
  kısacası emeğinize sağlık!
  bu sağlam işleri gördükçe aydınlık ve güzel günlere sanatla erişeceğimize inancım daha da pekişiyor.

  minik bi uyarım var
  --- spoiler ---
  klostrofobi, panik atak gibi rahatsızlıklarınız ya da yüksek anksiyeteniz varsa izlemenizi önermem, bazı sahneler gerçekten zorlayabiliyor.
  --- spoiler ---