şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir weinstein&tarantino projesi olan film.
  • elmore leonard'ın romanından çekecekler bunu. kızılderili bir tetikçinin maceraları.
  • mickey rourke, dane lane , thomas jane gibi isimleri bünyesinde barındıran 2008 yapımı film.türkiye sinemalarında gösterime gireceğine pekte inanmıyorum.
  • elmore leonard'ın romanından uyarlama, john madden'ın yönettiği, türkiye'de vizyona giriş tarihi henüz öngörülemeyen, imdb'de an itibariyle 8.3 gibi bir reytinge sahip film. tarantino ilişkisini henüz tespit edemedim.

internette dolaşan kopyasına talim edilecek gibi bu gidişle.
  • izlediğim halde ne anlattığı hakkında hiçbir fikrimin olmadığı film. ‘’mickey rourke oynuyor diye beklentimi yüksek tuttum da ondan mı böyle oldu’’ diye düşündüm önce. ama yok, anlamsızca, gaza gelinip de çekilmiş bir film bu.
  • mickey rourke ve diane lane için izlenir.. ortalama, seyirlik bir film.. iddiası yok.. konusu vasat, derinliği, mesajı bulunmuyor.. izleniyor ve finali bekleniyor ama hatırda kalmıyor.. imdb an itibariyle 6.3 vermiş, 5.5'tan fazlası haram...
  • özgün sayılabilecek bir metni var, oyuncular da firesiz çalışmışlar ancak iyi filmlerin en sonunda hissedilen o doygunluk hissi yok. bu, sanıyorum metnin dolgusuz olmasından ya da eser miktarda yan unsurla beslenmiş olmasından kaynaklanıyor, yönetmenle ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum.

özet: zamanınız varsa izleyin.
  • mickey rourke'un kuran yırtan oğlan olmasından mütevellit çarpılarak nasıl bir tipe büründüğünü bir kez daha gözler önüne seren bir erkek filmi zira filmdeki tek dişi varlık diane lane(ve birkaç saniyeliğine bir kasiyer kız).

ayrıca joseph godon-lewitt'in ziyadesiyle itici bir rolde oynadığını ve rolünü başarıyla yerine getirdiğini de belirtmek gerek.
  • eminem'in mgk'e yaptığı diss track. mgk'in diskografosine hakimim ve samimi söylüyorum tüm albumlerini topla bu şarkıda ki kadar flow çeşitliliği yoktur. kafiye şemasına gelmiyorum bile...

- your fans become your haters
    you done?

my biggest flops are your greatest hits

hdhshdnsnjdned
  • eminem tarafında az önce yayınlanmış mgk dissi. dinleyip hazmedip öyle buraya yorumumu bırakacağım.

link

dinledikten ve hazmettikten sonra gelen edit: kesinlikle muazzam bir diss, mgk bitmiştir. çok fazla sağlam punch var tek tek sıralamayacağım ama özellikle değinmek istediğim nokta diddy'i tupac'ın ölümünden sorumlu tuttuğu satırlar... cidden göt ister ve zaten twitter falan şu an bu punch ile sallanıyor. eminem her ne kadar "takılıyorum bilirsin seni severim diddy" demesine rağmen başına iş almış olabilir... izleyip göreceğiz.

ayrıca şarkı youtube algoritmalarını altüst etti inanılmaz hit alıyor rekor üstüne rekor kıracak gibi duruyor.