şükela:  tümü | bugün
  • vücuttaki buglardan birisidir. güncellemelerde giderilmesini temenni ediyorum
  • burada bahsi geçen "alma", "yarım elma gönül alma" tipi olsa gerektir.

bi' el atın başlığa baba erenler.
  • yaratıcı, insanın dünyada tutunabilmesi için, fabrika ayarlarımıza ''az yakar çok kaçar'' opsiyonu eklemiştir.

sadece topladığı ve avladığı ile geçinen, elinde işe yarar araç gereç olmayan insan, bu şartlarda hızlı bir metabolizma ile yaratılsa sağ kalamazdı.
  • kilo almak ne zaman kolay oldu. şu embesil vücutum bile kilo alamıyor. yaklaşık 10 yıldır 74 ila 76 kilo arasında gidip geliyor. düzenli olarak makarna ile tam somon ekmeği yediğim halde olmuyor efendim. boy 1.86. zayıfim. zayif. zengin ne anlar fakirlikten diyip konuya noktayı koyuyorum.
  • kilo alamamaktan muzdarip olan birisi olarak bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. o iştah bir gidince kolay kolay yerine gelmiyor. yemek yemek işkence haline geliyor. üstelik zayıfladıkça çirkinleştiğini hissediyorsun ve bu da insanı depresyona itiyor, asosyalleştiriyor. eski güzel günlerimi özlüyorum ama kilo almaya çalıştıkça daha da eriyor gibiyim. egzersiz programlarına bakıyorum ama hepsi de yağ yakmak için. sağlıklı bir şekilde yağlandıran bir program bulamadım.