1 entry daha
  • "valla para var yiyiyoruz be kardesim" seklinde cevap verilebilir.
  • "biliyorum, ben de oradaydım."
  • "eheheh, gördüğün üzere hiç zayıf noktam yok beybisi." diyorum genellikle. canım kendim.
  • kilo almışsın, uzunca bi süre görüşmediğiniz bi insandan duyulduğunda gerçekten saç baş yoldurabilecek bi kalıp. ulan davar, 2 yıldır görüşmüyoruz; neler yaptın, ne yaşadın diye soracağına hemen kamka kilo almışsın. belki aldatıldım, depresyona girdim, alkole verdim kendimi ondan kilo aldım. ayrıca bi sebebi olmasına da gerek yok; istedim, yedim, kilo aldım, sana ne.

gözüyle görüp, karşısındaki dombiliyi üzmek istediği için dile getiren denyolar olduğunu bildiğimden öfkem, anlaşılmıştır diye umuyorum. tavsiye verecek olursam, dombik arkadaşınızla aranızda biraz olsun samimiyet varsa, gördüğünüz anda saldırmayın, kendiliğinden dökülecektir.

tanım: abi evet ya dikkat etmem lazım yerine sana ne lan dürrük koynuma mı giriyosun olabilecek cevap
  • "seninde alnın açılmış sanki" diyerek ağbimle sürekli girdiğimiz diyalog.
  • affınıza sığınarak;

--- spoiler ---

(bkz: senin ağzını yüzünü sikerim orospu çocuğu)
    --- spoiler ---
  • - sanırım kilo almışsın?
    + yooo bence sen beni gözünde fazla büyütüyorsun
  • bugünlerde duyuyorum bu cümleyi.

insanların üzerine vazife olmayan şeylere burunlarını sokmasından nefret ederim.

kilo verilir de alınır da. bu kadar büyütülecek bir durum yok; ama maalesef bizim insanımız bayılır karşıdakini rencide etmeye.

aldığım da sadece beş kilo. sanki 100 kilo olmuşum. öyle bile olsam sana ne, sana mı aldım kiloyu.

aslında bunu diyenlere çok güzel laflarım var da yaşça benden büyük komşular olduğu için terbiyem el vermiyor.
  • (bkz: ezanlarımızı susturamazlar bayrağımızı indiremezler)
74 entry daha
hesabın var mı? giriş yap